Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

MaciejDIY

Forumowicz
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

1 Follower

About MaciejDIY

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  kujawsko-pomorskie
 • Auto
  Astra H

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję serdecznie za pomoc Koledze kupal23. Pamięć odczytana, oczywiście siedzi tam 24C64, kod wyciągnięty i działa. Problemem był programator EZP2019 chyba jest uszkodzony. Poczytałem programatorem CH341A i car pass wyciągnięty.
 2. Właśnie z tym jest problem. Mam ch341a oraz ezp2019, jednakże chyba mam dziadoski klips, bo nie mogę odczytać pamięci. W weekend spróbuje podlutować do pamięci przewody i ją odczytać. Radio to cd70 wiem że jak odczytam pamięć kod będzie na wierzchu. Problem właśnie z tym odczytem. Pomęcze się w weekend i dam znać.
 3. Witam ogarnie ktoś odczyt car pass astra h 2009r Bydgoszcz i okolice?
 4. Przeczytaj dobrze pamięć wrzuć i podam Ci kod za dużo się nie baw bo jeszcze coś ugotujesz.
 5. Masz tu jeden wylogowany, drugi z kodem 7660. DELPHI CD30MP3_oryginał wylog.bin Grundig_cd3_ mp3wsad24c32kod7660.bin
 6. Też mi się wydaje ze źle sczytane, ale zaraz znajdę wylogowany wsad i umieszczę na forum. Mi OSCR też taki kod pokazał.
 7. Podaj nazwę radia i producenta może mam gdzieś wylogowany plik.
 8. Podaj nazwę radia i producenta może mam gdzieś wylogowany plik.
 9. Przepraszam za śmietnik który zrobiłem, nie mogłem dodać odpowiedzi i kilkukrotnie próbowałem, proszę o usunięcie niepotrzebnych odpowiedzi. Jeszcze raz przepraszam.
 10. Witam wszystkich serdecznie, posiadam CD30MP3 od Zafiry i DVD70 z Vectry, obydwa radia podłączyłem na stole, według info z tego forum. Pierwsze moje pytanie czy zestaw z Vectry ruszy w Astrze H? Drugie pytanie, jak to wylogować na stole, podpiąłem pod OBD wspólne Cany które łączą ze sobą radio i wyświetlacz czyli Can low i high, niestety nie mogę sie połączyć ani z jednym zestawem ani z drugim. sprzęt to oczywiście Op-com. czy potrzebuję podpiąć coś jeszcze czy też trzeba użyć Techa? Pozdrawiam i z góry serdecznie dziękuję za jakąkolwiek podpowiedź.
 11. Witam wszystkich serdecznie, posiadam CD30MP3 od Zafiry i DVD70 z Vectry, obydwa radia podłączyłem na stole, według info z tego forum. Pierwsze moje pytanie czy zestaw z Vectry ruszy w Astrze H? Drugie pytanie, jak to wylogować na stole, podpiąłem pod OBD wspólne Cany które łączą ze sobą radio i wyświetlacz czyli Can low i high, niestety nie mogę sie połączyć ani z jednym zestawem ani z drugim. sprzęt to oczywiście Op-com. czy potrzebuję podpiąć coś jeszcze czy też trzeba użyć Techa? Pozdrawiam i z góry serdecznie dziękuję za jakąkolwiek podpowiedź.
 12. Witam wszystkich serdecznie, posiadam CD30MP3 od Zafiry i DVD70 z Vectry, obydwa radia podłączyłem na stole, według info z tego forum. Pierwsze moje pytanie czy zestaw z Vectry ruszy w Astrze H? Drugie pytanie, jak to wylogować na stole, podpiąłem pod OBD wspólne Cany które łączą ze sobą radio i wyświetlacz czyli Can low i high, niestety nie mogę sie połączyć ani z jednym zestawem ani z drugim. sprzęt to oczywiście Op-com. czy potrzebuję podpiąć coś jeszcze czy też trzeba użyć Techa? Pozdrawiam i z góry serdecznie dziękuję za jakąkolwiek podpowiedź.
 13. Witam wszystkich serdecznie, posiadam CD30MP3 od Zafiry i DVD70 z Vectry, obydwa radia podłączyłem na stole, według info z tego forum. Pierwsze moje pytanie czy zestaw z Vectry ruszy w Astrze H? Drugie pytanie, jak to wylogować na stole, podpiąłem pod OBD wspólne Cany które łączą ze sobą radio i wyświetlacz czyli Can low i high, niestety nie mogę sie połączyć ani z jednym zestawem ani z drugim. sprzęt to oczywiście Op-com. czy potrzebuję podpiąć coś jeszcze czy też trzeba użyć Techa? Pozdrawiam i z góry serdecznie dziękuję za jakąkolwiek podpowiedź.
 14. Witam wszystkich serdecznie, posiadam CD30MP3 od Zafiry i DVD70 z Vectry, obydwa radia podłączyłem na stole, według info z tego forum. Pierwsze moje pytanie czy zestaw z Vectry ruszy w Astrze H? Drugie pytanie, jak to wylogować na stole, podpiąłem pod OBD wspólne Cany które łączą ze sobą radio i wyświetlacz czyli Can low i high, niestety nie mogę sie połączyć ani z jednym zestawem ani z drugim. sprzęt to oczywiście Op-com. czy potrzebuję podpiąć coś jeszcze czy też trzeba użyć Techa? Pozdrawiam i z góry serdecznie dziękuję za jakąkolwiek podpowiedź.
×
×
 • Create New...
UP