Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

ostry100

Forumowicz
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ostry100

 1. Panowie od czego ta wtyczka?Była pod mieszkiem zmiany biegów.
 2. Witam posiadam pompę abs o numerach 54084733D firmy TRW. I tu pytanie do was, czy z tego modela pompy jest możliwość aktywowania Kontroli trakcji OP-comem. Niby w adaptacji dałem "obecny".Po przejażdżce autem i bardziej mocniejszym ruszaniu stwierdzam ze TC nadal nie ma w aucie, koła mielą... Gdzieś w necie wyczytałem ze w niektórych pompach ABS nie ma takiej możliwości aktywowania TC, mowa o sterowniku. Wie ktoś może czy aby mieć TC muszę wymieniać pompę ze sterownikiem, czy problem leży gdzieś indziej ...? PS. ABS działa.
 3. Witam, dziś w aucie zauważyłem że jest jeszcze jeden dodatkowy głośnik w desce rozdzielczej. Ale idąc za ciosem, zauważyłem że głośnik nie gra. Po demontażu głośnika zauważyłem ze moja wiązka jest ucięta szczypcami. I tu pytanie do was, od czego jest ta druga wtyka >>>?
 4. Witam, jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość. Czeka mnie wymiana Koła dwumasowego w moim Oplu. I tu pytanie do was, bo przeglądałem cenny na różnych stronach i widzę że ceny samego koła zaczynają się od kwoty 1800+.Nie licząc do tego jeszcze tarczy i całej reszty, to jakieś dodatkowe 1000 złotych. Czyli daje nam to łącznie ponad 3 tys. I tu pytanie do was, czy nie ma innej możliwości założenia zestawu sprzęgła od Saaba 2.0 T ? Teoretycznie bliźniacza jednostka, a ceny są dużo niższe całych kompletów, no i czy taki zestaw będzie pasował P&P? Dodam ze auto jest z 2008 roku, skrzynia 6b, manual.
×
×
 • Create New...