Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Piotr432

Forumowicz
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Piotr432

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  małopolskie
 • Auto
  Vektra 1. 8 gts

Kontakt

 • Telefon
  604751115

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z tego co czytałem ELM327 iCar2 Vgate OBD2 wraz z aplikacją Car Scanner bardzo dobrze radzi sobie z Oplem Vectra c. Zamówiłem już iCar2, jutro dojdzie to przetestuję.
 2. Co do czytania i kasowania błędów, czy ten interfejs będzie dobry do vectra c 1.8 GTS z 2002 ? Interfejs iCar2 Vgate Bluetooth OBD2 ELM327 ID19
 3. Jak się odczytuje błędy metodą gaz hamulec ?
 4. Dzięki. Niestety u mnie wchodzi połowę tego. Wczoraj wlałem WD 40 i próbowałem rozruszać ale nie pomogło. Rano przyjechał mechanik z narzędziami i otworzył w 2 minuty, bez uszkodzeń. Koszt 100zł niestety. Kluczyk zakodowałem i wszystko gra. Teraz muszę naprawić wkładkę do zamka.
 5. To to ja wiem, że trzeba podłączyć pod komputer, tylko teraz nie mam kiedy jechać do mechanika, chodzi mi o to czy ewentualna usterka jest poważna, czy raczej można jeszcze kilka tygodni tak jeździć ?
 6. Nie dawno kupiłem Vectra c 1.8 GTS z 2002 roku. Mam problem z kontrolką samochód z kluczykiem. Często podczas jazdy zapala mi się ta kontrolka w czasie jazdy, czasem gaśnie, a czasem dopiero po wyłączeniu silnika. Są dni że się nie świeci, a następnego dnia znowu tak jak pisałem wcześniej. Czy ktoś coś wie na ten temat ?
 7. Ja też myślę, że może ktoś coś włożył do zamka i dlatego kluczyk nie wchodzi do końca, wchodzi tylko jakieś 3 cm. Popróbuje rozruszać i WD40. Jak sprawdzisz, to napisz jak głęboko wchodzi u ciebie kluczyk.
 8. Dzięki za odpowiedź tylko u mnie jest tak, że kluczyk wchodzi tylko do połowy zamka i trafia na twardy opór, nie da się głębiej włożyć. U ciebie wchodził cały ?
 9. Mam problem z otwarciem samochodu Vectra c. Kilka dni temu kupiłem samochód niestety kluczyk był tylko jeden. Pilot działał słabo tylko przy szybie, więc wymieniłem baterie, wymieniłem baterie w domu, auto zostawiłem zamknięte na parkingu, niestety nie wiedziałem, że po wymianie baterii w vectra c trzeba programować kluczyk i teraz nie mogę dostać się do auta. Kluczyk w drzwiach wchodzi tylko do połowy zamka i nie da się przekręcić. Czy jest jakiś sposób by dostać się do auta ?
 10. Mam to samo, kluczyk wchodzi do połowy i nic się nie da zrobić. Czy rozwiązał ktoś ten problem ?
×
×
 • Create New...
UP