Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Stopsik

Forumowicz
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Stopsik

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  kujawsko-pomorskie
 • Auto
  Opel Vectra C 1.9cdti

Kontakt

 • Telefon
  +33768255757
 1. Jest to jakieś rozwiązanie . Pojadę się spytać co o tym sądzi. Miłego wieczoru:)
 2. Jest po prostu inna nie wchodzi do złączki nie zasysa końcówki:) nie wiem czy coś uda się w tej sprawie ruszyc. Ale itak mega dziękuję za zainteresowanie !
 3. Tak mam problem jest w tym że to nie wchodzi do tego łącznika. Nie wydaje takiego charakterystycznego dźwięku jak to jest w przypadku tej starej końcówki:)
 4. No a więc jedyna opcja to inna złączka. Tylko jak znaleźć taką która będzie odpowiadała tej końcówce od skrzyni?
 5. W standardowej końcówce od przewodu wysprzeglika jest wcisk a ta moja już zamkntowana jest mechanik to określił "wkręcana" zatem stary łącznik nie pasuje do tej końcówki.. ja sam się nie znam ale operuje wyłącznie na tym co on powiedział że jeszcze sie z takim czymś nie spotkał i że mam jechać do opla(yhy na pewno francuski opel pomoże mi z takim pierdlem)skoro wszyscy do tej pory nie widzą swojej winy.
 6. Nie nie mam tego. A to jest wkręcane ? Właśnie takiego czegoś mi brakuje tylko czy będzie dało się to nałożyć na tą końcówkę(jak na wcześniej załączonym obrazku już na zamontowanym wyslrzegliku)
 7. No pewnie najlepiej by było zamontować stary przewód ale skoro jest taki jaki widnieje na obrazku to znaczy że musi występować złączka . Czy to jakaś wada fabryczna tego przewodu? Ta złączka na diagramie z numerem 22to pewnie będzie to samo tylko kształt inny
 8. To jest wysprzeglik TRW pjq120 najlepsze jest to że jak wygoogluje się ta nazwę to wygląda jak by był to oryginał. Czy idzie to jakoś obejść ?ten oryginalny jest wciskany a ten zamontowany to nie mam pojęcia. Mechanik mówi że wkręcany . Idzie dobrać taki oring ?
 9. Witam wszystkich forumowiczów. Ostatnio miałem problem z zapadniętym sprzęgłem i okazało się że to wysprzeglik. Zamówiłem go na własną reke. Mechanik po zamontowaniu wysprzeglika stwierdził że końcówka od rurki ma inne wejście. Mechanik rozkłada ręce a sklep z kolei również nie widzi swojej winy mimo tego że końcówka nie jest zgodna ze zdjęciem z katalogu. Dobrali mi ta część po numerze vin. Przebywam obecnie we Francji . Naprawa jest pierunsko droga i obawiam się że nie uda mi się znaleźć złączki odpowiadającej tej już zamontowanej a zatem będę musiał płacić podwójnie za prace. Czy ktoś boryk
×
×
 • Create New...
UP