Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Puchatek

Forumowicz
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Puchatek last won the day on October 25 2020

Puchatek had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

About Puchatek

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  małopolskie
 • Auto
  Vectra C 1,9 CDTI 150KM+ Kombi Cosmo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję za informację matoslaw i Labolas Udało Mi się kupić te tańsze kostki. Wymieniłem wadliwą kostkę nr 3 , a także 4 bo wyglądała podejrzanie. Wszystko polutowałem zgodnie ze sztuką , poskładałem i auto śmiga. Serdecznie pozdrawiam.
 2. Panowie, dopadł mnie problem "trzeciego wtryskiwacza". Dla sztuki docisnąlem ręką wtyczkę i od razu pomogło, tzn problem ustał do momentu aż dociskałem ręką. Czy taki zestaw : https://allegro.pl/oferta/wiazka-wtyczka-kostka-wtryskiwacz-z-2-wtrysk-nt-9798872523 lub ten ( kupowałbym 4 sztuki ) https://allegro.pl/oferta/wiazka-wtyczka-wtryskiwacza-opel-vectra-1-9-cdti-7776882816?reco_id=70c1bca6-dda1-11eb-87dd-40a6b731e530&sid=1b14f67fa36602937f1572a57e6df4124ef63b53ab9897d3b9ab8b1bd1d899d5 będzie OK ? Z góry BARDZO DZIĘKUJĘ ZA POMOC !
 3. Zawsze możesz spróbować kupić sterownik z opcją jego zwrotu. Np. aledrogo, olx.
 4. Oczywiście, bądźmy realistami. Nikt nie robi problemu z powodu 1 mm, szanujmy się. Myślę, że wiesz o co chodziło w poprzednim moim poście.
 5. Ja napiszę troche inaczej. Czy opony to naprawdę aż taki wydatek, że trzeba kombinować ? Opony kiepskie tutaj, opony kiepskie tam... Czy Wy tak naprawdę ? Przecież żeby kupić opony nie trzeba wycinać nerki, czy brać kredytu na 20 lat. Takie moje zdanie w tym wątku.
 6. O widzisz, tego nie wiedziałem. Wiem tylko, że jak miałem u siebie zepsuty czujnik SAS przy kierownicy to wspomaganie działało ze "skokami".
 7. A gdzie mieszkasz jeśli można zapytać ? A już widzę Słupsk... To za daleko. W Tychach znam eksperta od CIMów SASów itp...
 8. Czujnik kąta skrętu to SAS. Jest przy kierownicy obok CIMa
 9. Kontrolka wspomagania - masz na myśli kierownicę z wykrzyknikiem ?
 10. Turbina uszczelnia się obustronnie ciśnieniem gazów spalinowych. Sprawdź proszę EGR , bo to na 99 % jego wina.
 11. Czy koledze amiga udało się coś nowego zdziałać z samochodem ?
 12. no i na co się od gamoni wyzywać ? Na pych się nie zapala i tyle wystarczy.
 13. w sumie tak, może łatwo Mi się mówił bo mam garaż i kanał. Jednak warto by spróbować pomęczyć się i wykluczyć co się tylko da.
×
×
 • Create New...
UP