Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

konikpiotr

Forumowicz
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About konikpiotr

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  pomorskie
 • Auto
  Opel Vectra GTS 1.9 150km

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam ponownie problem po części rozwiązany gps działa wystarczyło dłużej poczekać z położonym na dachu odbiorniku. Ale ściągnąłem podsufitke i kabel od radia jest przecięty. A z anteny wychodzą dwa kable z końcówkami jak do anteny satelitarnej. A na małej szybie z tylu jest przyklejony mały kwadrat i od niego odchodzi taki sam kabel jak od radia przystawilem i pasują ale radio dalej nie znajduje pasma. Kiedyś to był samochód niemieckiej policji A więc nie wiem co mieli podłączone na dach. Pytanie czy muszę całą antenę zmienić? Czy może jest jeszcze po drodze jakiś wzmacniacz?
 2. Akurat przy antenie napewno ktoś wcześniej grzebał. Bo było w podsufitki trochę odgieta i spryskiwaczy tylnej szyby nie działa. Pompka działa ale nic nie leci.
 3. Tak po Vin sprawdziłem że było cd30. A można jakoś od nowa przeinstalowac?
 4. Ktoś mu to zmieniał A z tamtym nie ma kontaktu. Nie wiem jak ok to zrobił ale ogólnie wszystko z radia mi pokazuje na wyświetlaczu ukryte menu też działa
 5. Wcześniej było radio cd 30 sprzedający mówił że zmienił na cd70 navi wyświetlacz mam kolorowy.
 6. Sroka nie zrozumiałem cały czas od kad kupiłem nic.
 7. Jezeli podlacze te urzadzenie na fale radiowe do zapalniczki i puszczam z telefonu muzyke to gra i to super. Ale jeżeli chcę wyszukać jakąś stację radiową to w kółko szuka i nic nie znajduje i navi to samo i cd też nie działa
 8. Witam ponownie radio wyjęte zdjęcia zrobione ja za bardzo nie widzę żeby coś było robione. A może styki na płytce?
 9. Tak właśnie taka kupiłem. Jutro wyciągnę i sprawdzę. Dam znać co znalazłem. Dzięki
 10. Kupiłem nową antenę gps i podłącza i nic. A antena radia też nie działa.
 11. Witam. Mam mały problem z radiem. Kupiłem samochód i już nie działało. Kiedyś było radia cd30 e ten co sprzedawał zmienił na cd 70 navi i nie wykrywan anteny GPS ani anteny od radia. A jak wkładam płytę to gra 30 sekund i wywala płytę. Czy macie jakieś pomysły co to jest i jak to naprawić?
 12. A ja wlasnie mam taki problem ze padł mi ten rozdzielacz na środku bo na krótko działają obydwa ale jak na piny trzy małe kabelki podaje masę to zero reakcji. Kupiłem już drugie wentylatory z odbudową ale właśnie mają inne wtyczki które wychodzą z rozdzielacz i jego samego więc nie wymienię. A więc muszę całe wyciągnąć i wsadzić nowe.
×
×
 • Create New...
UP