Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Piraniaaaa

Forumowicz
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Piraniaaaa

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  wielkopolskie
 • Auto
  Vectra b

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak wygięta jest. Wszystkie objawy itd opisane w tym poście są wina uszczelki. Teraz śmiga grzeje i płynu nie ubywa. Dziękuję każdemu za poświęcony czas Pozdro pany!
 2. Witam ciężko się wbić na forum. Cichy chłodnica wydaje mi się że jest tak jakby wygięta w stronę silnika. Zdjęcia rurek o te chodzi?
 3. Witam ciężko się wbić na forum. Cichy chłodnica wydaje mi się że jest tak jakby wygięta w stronę silnika. Zdjęcia rurek o te chodzi?
 4. Witam ciężko się wbić na forum. Cichy chłodnica wydaje mi się że jest tak jakby wygięta w stronę silnika. Zdjęcia rurek o te chodzi?
 5. Witam ciężko się wbić na forum. Cichy chłodnica wydaje mi się że jest tak jakby wygięta w stronę silnika. Zdjęcia rurek o te chodzi?
 6. Witam chce sobie założyć kamerkę plan był taki ze zamiast oryginalnego wyświetlacza gdzie data itd no ślę nie znalazłem w tych samych wymiarach pasujące go wyświetlacza. I jestem zmuszony pod radio Tak wiem są filmy z montażu ale kto pyta nie błądzi Czerwony ten krótki podłączam pod wsteczny Czarny masa I teraz najważniejsze te co są przy chinch Czyli czerwony i czarny jak? Czerwony pod ten sam co zasilanie z lampy? Czsrny minus? Z 2 strony już przy radio jak? Czerwony pod brązowy? Czerny gdzieś minus?
 7. Witam chce sobie założyć kamerkę plan był taki ze zamiast oryginalnego wyświetlacza gdzie data itd no ślę nie znalazłem w tych samych wymiarach pasujące go wyświetlacza. I jestem zmuszony pod radio Tak wiem są filmy z montażu ale kto pyta nie błądzi Czerwony ten krótki podłączam pod wsteczny Czarny masa I teraz najważniejsze te co są przy chinch Czyli czerwony i czarny jak? Czerwony pod ten sam co zasilanie z lampy? Czsrny minus? Z 2 strony już przy radio jak? Czerwony pod brązowy? Czerny gdzieś minus?
 8. Mówili mi ze to jakaś Włoska instalacja gazowa, nie pamiętam nazwy jakas nazwa padła Nie zrobili bo nie mieli nagle w tych warsztatach programów Cichy jakbyś mi opisał dokładnie co za zdjęcia potrzebujesz to bym zrobił.
 9. Niby firmy ogarnięte z gazem i lipa A Twoja chłodnica jakie będą koszty? Temperatura rzadko jak ma więcej niz 80
 10. Witam serdecznie Panowie!.... A więc tak auto chodzi jak na razie ideollo Odpala rano bez najmniejszego problemu Grzeje dobrze i dość szybko tylko ciężko go zagrażać do np 90stopni Mechanik kazał dolać koncentratu, także uczyniłem to tylko że był zalany różowym a ja zalalem zielonym z pół litra czy to ma jakiś wpływ? Co do gazu byłem u 3 gazownikow i nagle wszyscy nie mają programy do tego gazu jest to jakiś włoski gaz założony i niby Dos dobry aż zdziwieni że w tak 'starym' aucie jest taka instalacja. Płynu na szczęście nie ubywa jeżdżę z tydzień i nie zauwa
 11. Przejechałem jak na razie 100 kilometrów i grzeje aż za mocno, płynu na razie nie ubywa Jak doleje ten koncentrat to wzrośnie temperatura? Tzn chodzi o minusowa. Nie noe wystawił rachunku. Musze dać do regulacji gazu bo faluje tylko na gazie no ale z tego co wiem gaz z 2 lata nie był regulowany. W dodatku tak piszczy coś od gazu w kabinie pik pik pik Ale wyłącze silnik włączę i jest Oki. To już chyba kwestia gazownika?. Do montażu teraz mam kamerę cofania mam radyjko i nw pod ktor podłączyć założyć nowy temat czy tutaj się odpisze? W sumie w autku by mi została do
 12. Witam odebrałem auto od mechanika. Więc tak uszczelka faktycznie była wymieniona ale jak stwierdził mechanik wyłożona była jakaś najtańsza. I głowica była robiona jak to nazwał na klocku Zalany był jeden wtryskiwaczy Wymieniono olej oraz filtr Zalany płynem i płyn pokazuje do 22 stopni mówił że mam dokupić koncentrat i dolać z litr Planowana głowica nowa uszczelka I przy okazji zrobiony wybierak Koszt 650zl jak sądzicie odpowiednią cena.
 13. Auto zostało u mechanika, planowanie uszczelka czujnik położenia walka 900zl wycenil. Myślę że jak już to zrobię to klime też zrobię i koszt wycenil klimy około 1000 Peenie przez tą uszczelke ubywalo płynu? I raz grzal raz nie grzal? Tak stwierdził mechanik że to od tego a wasze zdanie jakie?
 14. Czyli te teraz przebieranie silnika to będzie przez uszczelke i to ogrzewanie też? Oby to głowica nie była bo pewnie sporo chcą za uzywke
×
×
 • Create New...
UP