Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

klonek

Forumowicz
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About klonek

 • Rank
  Nowy
 • Birthday 03/16/1984

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Płock
 • Zainteresowania
  Nic nie robić nie mieć zmartwień chłodne piwko w cieniu pić....

Dodatkowe pola

 • Województwo
  mazowieckie
 • Auto
  Vectra C

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zrobione według instrukcji z jednym wyjątkiem gdyż zgubiłem jeden element mianowicie R11 100 kohm i dałem w to miejsce 10 kohm. Aux działa gra luks ale prawa strona fmgra trochę ciszej, czy to może być spowodowane zamienionym elementem R11
 2. Od założenia tematu minęły lata ale może ktoś odpowie.... Czy objawy ustąpiły po wymianie wysprzeglika
 3. Dopadł i mnie problem z nie odbijaniem pedały sprzęgła. Wymieniona sprężyna ta przy pedale, stara miała ściśnietę zwoje praktycznie nie pracowała. Nie pomogło. Wymieniona pompka sprzęgła na nową TRW, układ odpowietrzony w taki sposób po zamontowaniu nowej pompki szwagier pompowal pedałem sprzęgla i ze zbiorniczka pobierało płyn na bieżąco uzupełniany jak zaczął lecieć przez odpowietrznik to go zakręciłem. Powtórzyliśmy to kilka razy, pompowanie trzy razy wciśnięcie pedału i odkręcenie odpowietrznika zleciało trochę płynu bez powietrza, pedał zostawał w podłodze podciagniecie ręką i tak kilka razy. Biegi wchodzą płynnie nie zgrzyta nie blokuje. Płynu nie ubywa cały układ na wszystkich łączeniach przewodów suchy, na łączęniu skrzyni z silnikiem też sucho. A pomimo tego pedał potrafi nie odbić. Nie dzieje się to też za każdym wciśnięcie pedału a raz na kilka czasem kilkanaście wciśnięć sprzęgła. Chodzi mi po głowie myśl że jest ciągle zapowietrzone może coś robię źle
 4. On powinien tak wisieć pod tą osłoną czy ma jakieś miejsce gdzie powinien być włożony?
 5. Przy okazji wymiany sprężyny powrotnej sprzęgła i zdjęciu osłony nad pedałami wypadło mi coś takiego nad pedałem gazu. Do czego to jest i gdzie to powinno być zamontowane bo wygląda jakby to było gdzieś włożone. Zdjęcie do wglądu.
 6. Te dwa zwoje górne sprężyny tak jakby wyciągnięte świadczą o jej zużyciu? Czy może też takie sprężyny występowały?
 7. Diodę o jakich parametrach trzeba wstawić?? 

 8. Sprawa prądu ogarnięta, uszkodzony przewód, naprawione i prąd jest. Założyłem właśnie takie gniazdo USB jak pegasus_sis, Działa ładuje i wygląda luks z tym pomarańczowym podświetleniem.
 9. Witam, z racji tego że nie mam zapalniczki z przodu a jedynie zaślepkę chciałem zamontować gniazdo USB do ładowania. Pod popielniczką znalazłem takie przewody jak na zdjęciu, domyślam się że to od zapalniczki właśnie, w tym że nie ma w tej wtyczce prądu. Jest jeszcze jedno gniazdo w konsoli na tylne siedzenia tam też nie ma prądu. Sprawdziłem bezpiecznik 22 i jest ok. Jakieś sugestie??
 10. @Kupa_smiechu jeszcze nie podłączone, majówka przedłużona do tygodnia i wtedy będę działał. Udało mi się namierzyć przewód w złączu drzwi do podłączenia coming/living home jest to zielony kabelek na którym pojawia się napięcie przy otwieraniu i zamykania.
 11. A sygnał do modułu nie dochodzi przez wiązkę drzwi? Wyjaśniam o co mi chodzi chce zamontować moduł drl i chcę podłączyć funkcję odprowadzanie światłami, z i do domu aktywowane pilotem zamykając lub otwierając auto. Żółty Przewód z tego modułu trzeba podłączyć pod sygnał z centralnego zamka.
 12. Posiada ktoś rozpiskę pinów we wtyczce drzwi kierowcy? Ewentualnie które piny/przewody są od centralnego zamka, otwarcie/zamknięcie.
 13. Po nitce do kłębka.. Tak właśnie zrobię. Napiszę gdzie kończy się kabelek. Auto kupiłem od kolegi on nie wie co to jest i nie zastanawiał się nigdy nad tym. Vectra sprowadzona już była z tym ustrojstwem.
×
×
 • Create New...