Jump to content

W dniu dzisiejszym został odblokowany i oddany z powrotem do użytku garaż dla klubowiczów VKP

Znajdziecie go w menu pod nazwą Garaż lub pod linkiem:

https://forum.vectraklub.pl/garage/

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

klonek

Forumowicz
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About klonek

 • Rank
  Nowy
 • Birthday 03/16/1984

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Płock
 • Zainteresowania
  Nic nie robić nie mieć zmartwień chłodne piwko w cieniu pić....

Dodatkowe pola

 • Województwo
  mazowieckie
 • Auto
  Vectra C

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Od założenia tematu minęły lata 😁 ale może ktoś odpowie.... Czy objawy ustąpiły po wymianie wysprzeglika ❓❓
 2. Dopadł i mnie problem z nie odbijaniem pedały sprzęgła. Wymieniona sprężyna ta przy pedale, stara miała ściśnietę zwoje praktycznie nie pracowała. Nie pomogło. Wymieniona pompka sprzęgła na nową TRW, układ odpowietrzony w taki sposób po zamontowaniu nowej pompki szwagier pompowal pedałem sprzęgla i ze zbiorniczka pobierało płyn na bieżąco uzupełniany jak zaczął lecieć przez odpowietrznik to go zakręciłem. Powtórzyliśmy to kilka razy, pompowanie trzy razy wciśnięcie pedału i odkręcenie odpowietrznika zleciało trochę płynu bez powietrza, pedał zostawał w podłodze podciagniecie ręką i tak kilka razy. Biegi wchodzą płynnie nie zgrzyta nie blokuje. Płynu nie ubywa cały układ na wszystkich łączeniach przewodów suchy, na łączęniu skrzyni z silnikiem też sucho. A pomimo tego pedał potrafi nie odbić. Nie dzieje się to też za każdym wciśnięcie pedału a raz na kilka czasem kilkanaście wciśnięć sprzęgła. Chodzi mi po głowie myśl że jest ciągle zapowietrzone może coś robię źle ❓❓
 3. On powinien tak wisieć pod tą osłoną czy ma jakieś miejsce gdzie powinien być włożony?
 4. Przy okazji wymiany sprężyny powrotnej sprzęgła i zdjęciu osłony nad pedałami wypadło mi coś takiego nad pedałem gazu. Do czego to jest i gdzie to powinno być zamontowane bo wygląda jakby to było gdzieś włożone. Zdjęcie do wglądu.
 5. Te dwa zwoje górne sprężyny tak jakby wyciągnięte świadczą o jej zużyciu? Czy może też takie sprężyny występowały?
 6. Diodę o jakich parametrach trzeba wstawić??
 7. Diodę o jakich parametrach trzeba wstawić?? 

 8. Sprawa prądu ogarnięta, uszkodzony przewód, naprawione i prąd jest. Założyłem właśnie takie gniazdo USB jak pegasus_sis, Działa ładuje i wygląda luks z tym pomarańczowym podświetleniem.
 9. Witam, z racji tego że nie mam zapalniczki z przodu a jedynie zaślepkę chciałem zamontować gniazdo USB do ładowania. Pod popielniczką znalazłem takie przewody jak na zdjęciu, domyślam się że to od zapalniczki właśnie, w tym że nie ma w tej wtyczce prądu. Jest jeszcze jedno gniazdo w konsoli na tylne siedzenia tam też nie ma prądu. Sprawdziłem bezpiecznik 22 i jest ok. Jakieś sugestie??
 10. @Kupa_smiechu jeszcze nie podłączone, majówka przedłużona do tygodnia i wtedy będę działał. Udało mi się namierzyć przewód w złączu drzwi do podłączenia coming/living home jest to zielony kabelek na którym pojawia się napięcie przy otwieraniu i zamykania.
 11. A sygnał do modułu nie dochodzi przez wiązkę drzwi? Wyjaśniam o co mi chodzi chce zamontować moduł drl i chcę podłączyć funkcję odprowadzanie światłami, z i do domu aktywowane pilotem zamykając lub otwierając auto. Żółty Przewód z tego modułu trzeba podłączyć pod sygnał z centralnego zamka.
 12. Posiada ktoś rozpiskę pinów we wtyczce drzwi kierowcy? Ewentualnie które piny/przewody są od centralnego zamka, otwarcie/zamknięcie.
 13. Po nitce do kłębka.. Tak właśnie zrobię. Napiszę gdzie kończy się kabelek. Auto kupiłem od kolegi on nie wie co to jest i nie zastanawiał się nigdy nad tym. Vectra sprowadzona już była z tym ustrojstwem.
 14. Kolego dare40 gdybym ja montował te druciarstwo to nie pytał bym się na forum co to jest. Zadałem to pytanie bo być może ktoś się z czymś takim spotkał, bądź może wiedzieć co lub od czego to coś może być. Dla drwiących z mojego postu, w vin tego nie szukałem a napisałem to bo jest tam napisane o informacji awarii alarmu a z tego co wiem alarmu nie mam, a wygląda to na jakąś czujke ultradźwiękową bądź mikrofon. Chciałem udzielić jak najwięcej wskazówek odnośnie mojego postu w pomocy rozwiązania zagadki druciarstwa. Nie spodziewałem się takiej odpowiedzi ze strony klubowicza w tak profesjonalnym super forum.
×
×
 • Create New...