Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

wojtekknoski

Forumowicz
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About wojtekknoski

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  dolnośląskie
 • Auto
  Vectra C GTS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam ponownie. Wybaczcie ze tak pozno, ale ostatnio troche zawirowań w zyciu mialem i nie mialem glowy do tego. A więc tak. Problem jakby sam sie rozwiązał. Trafila mi sie ostatnio trasa, gdzie przejechalem 200km autostrada i problem ze spalaniem się rozwiązał. Teraz na pelnym zbiorniku przy włączonej klimatyzacji robie spokojnie 430km a nie 380 jak wczesniej. Także chyba się udało rozwiązać problem bez ingerencji jakiejkolwiek. Odczyt danych zrobię przy najbliżej okazji. Dziekuje Panowie jeszcze raz za pomoc
 2. Obecnie jestem na urlopie, miałem duzo latania przed i nie zdażyłem tego ogarnąć Wezme od taty przepływomierz i założe u siebię jak tylko wrócę, odczytam dane i wrzucę tutaj.
 3. Mam tez opcje zamienienia przeplywki od taty bo ma ten sam silnik, tylko ze w zafirze. Zacznę najpierw od tego i zobaczę jakie korekty pokazuje. A jeśli już miałbym patrzec na sondę, to chodzi o ta pod maska, czy o ta co jest pod spodem?
 4. Co do przepływomierza, to raczej nie pchać się w żadne zamienniki nie?
 5. To chyba zacznę od wymiany przeplywmierza. Zastanawia mnie tez fakt, ze sonda nie wywaliła żadnego błędu. Zazwyczaj jak coś było nie tak to łapała błąd i odrazu było wiadomo ze coś nie tak.
 6. Tak, to raczej miasto krótkie odcinki. Kurde, nagrałem krótki filmik na którym waha się to -2 do 1, ale jutro sprawdze dokładniej jeszcze. Czyli rozumiem ze dalej mam jeździć na benzynie tak?
 7. Witam, przejechane 100km na benzynie, korekta wtrysku jakby trochę spadła, ale wciąż jest za duża tak?
 8. dobra, zrobię te 100km na benzynie, ponowię odczyt i dam znac
 9. Ten gościu który montował gaz, montował tacie w 3 samochodach i żadnego problemu nie było. U mnie tez już w 2 i tez nic się nie działo. Teraz tylko jest ten problem, ale sam do końca nie wiem czy to wina gazu. Bo teraz jeżdżę na benzynie i komputer pokładowy pokazał mi ze mogę przejechać na tym paliwie co mam 190km, po 5km przejechanych jest 160km. Wiec chyba ogólnie cos tu nie gra. jesli okaże się, ze ta wartość korekty wtrysku cały czas się utrzyma tak wysoko, to co wtedy?
 10. Elegancko ci pochował. Ale ja u siebie nie narzekam, ta listwa u mnie zrobiona po to, żeby można było na spokojnie naprawiać, bez większych problemow
 11. Przełączyłem na chwile na gaz żeby sprawdzić czy coś się zmieni to bez różnicy. Pojeżdżę na benzynie trochę i dam znac
 12. Już wysłałem w wiadomości prywatnej i dopiero zauwazylem ze tu napisałeś @cichy117 1B14421B-B6C9-4090-82BE-30617027A6BB.mov
×
×
 • Create New...
UP