Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

marcin0977

Forumowicz
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About marcin0977

 • Rank
  Nowy

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe pola

 • Województwo
  śląskie
 • Auto
  Vectra C 1.8 140

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, świszczy mi w lewym przednim kole przy jeździe prosto, świst jakby wiatr gwizdał przez jakąś szparę, co to może być? Łożysko? Ale z tego co czytałem to powinno się nasilać przy skręcie, a wydaje mi się, że jest na odwrót
 2. Chciałem zrobić to od razu, a tak to trzeba było do sklepu jechać ale już nieważne, poradziłem sobie, temat do zamknięcia
 3. Witam, wymieniam właśnie ślizgi od zderzaka, stare były przymocowane nitami, nowe próbowałem przymocować tak samo, ale chyba mam za cienkie nity i po prostu nie łapią, mocował ktoś może innym sposobem czy nie pozostaje mi nic innego jak kupić grubsze nity?
 4. Chodzi mi o ten ruch jak zaznaczyłem na zdjęciu, kiera nie ma luzu w kierunku od siebie i do siebie. To coś zmienia czy nadal ta sama usterka?
 5. Dzięki, jutro sprawdzę co i jak, bo dzisiaj nie mam dostępu już do samochodu
 6. Witam, kierownica nawet na postoju ma jakieś luzy i lata mi w górę i w dół, mam zamiar ogarnąć to samemu tylko chciałbym się dowiedzieć co jest winowajcą takiego efektu? Jaki element za to odpowiada? Bo chciałbym już wszystko przygotować zanim zacznę rozbierać. Pozdrawiam
 7. Witam, nie działa mi regulacja reflektora w polifcie, problem wyglądał tak, że typ na stacji diagnostycznej próbował to ustawić i nie dzialalo, postanowiłem sobie ogarnąć u siebie i jak kręciłem tą śrubą od regulacji to trybiki wszystkie pracowały i światło się podnosiło ale strasznie powoli, po czym w pewnym momencie spadło do wcześniejszego poziomu i już nawet jeden trybik przestał działać, ale akurat to pewnie da się ustawić, tyle że nic to nie zmieni bo nawet gdy trybik się obracał to nie dało się tego zrobić, miał ktoś podobny problem i sobie z nim poradził? Z góry dzięki
 8. W sumie dałeś mi teraz do myślenia, bo miałem taką sytuacje w której zostawiłem samochód u mechanika, akurat kończył się gaz i po odbiorze samochodu gazu już nie było w ogóle, i wtedy normalnie odpaliłem i na zimnym nie było efektu duszenia, może rzeczywiście odciąć dopływ lpg i sprawdzić? I wystarczy tylko zakręcić zawór, odpalić, poczekać aż ta resztka gazu która pewnie krąży gdzieś w obiegu się wypali? Czy jakim sposobem mam to zrobić?
 9. W sumie dałeś mi teraz do myślenia, bo miałem taką sytuacje w której zostawiłem samochód u mechanika, akurat kończył się gaz i po odbiorze samochodu gazu już nie było w ogóle, i wtedy normalnie odpaliłem i na zimnym nie było efektu duszenia, może rzeczywiście odciąć dopływ lpg i sprawdzić? I wystarczy tylko zakręcić zawór, odpalić, poczekać aż ta resztka gazu która pewnie krąży gdzieś w obiegu się wypali? Czy jakim sposobem mam to zrobić?
 10. W sumie dałeś mi teraz do myślenia, bo miałem taką sytuacje w której zostawiłem samochód u mechanika, akurat kończył się gaz i po odbiorze samochodu gazu już nie było w ogóle, i wtedy normalnie odpaliłem i na zimnym nie było efektu duszenia, może rzeczywiście odciąć dopływ lpg i sprawdzić? I wystarczy tylko zakręcić zawór, odpalić, poczekać aż ta resztka gazu która pewnie krąży gdzieś w obiegu się wypali? Czy jakim sposobem mam to zrobić?
 11. W sumie dałeś mi teraz do myślenia, bo miałem taką sytuacje w której zostawiłem samochód u mechanika, akurat kończył się gaz i po odbiorze samochodu gazu już nie było w ogóle, i wtedy normalnie odpaliłem i na zimnym nie było efektu duszenia, może rzeczywiście odciąć dopływ lpg i sprawdzić? I wystarczy tylko zakręcić zawór, odpalić, poczekać aż ta resztka gazu która pewnie krąży gdzieś w obiegu się wypali? Czy jakim sposobem mam to zrobić?
 12. W sumie dałeś mi teraz do myślenia, bo miałem taką sytuacje w której zostawiłem samochód u mechanika, akurat kończył się gaz i po odbiorze samochodu gazu już nie było w ogóle, i wtedy normalnie odpaliłem i na zimnym nie było efektu duszenia, może rzeczywiście odciąć dopływ lpg i sprawdzić? I wystarczy tylko zakręcić zawór, odpalić, poczekać aż ta resztka gazu która pewnie krąży gdzieś w obiegu się wypali? Czy jakim sposobem mam to zrobić?
 13. W sumie dałeś mi teraz do myślenia, bo miałem taką sytuacje w której zostawiłem samochód u mechanika, akurat kończył się gaz i po odbiorze samochodu gazu już nie było w ogóle, i wtedy normalnie odpaliłem i na zimnym nie było efektu duszenia, może rzeczywiście odciąć dopływ lpg i sprawdzić? I wystarczy tylko zakręcić zawór, odpalić, poczekać aż ta resztka gazu która pewnie krąży gdzieś w obiegu się wypali? Czy jakim sposobem mam to zrobić?
 14. W sumie dałeś mi teraz do myślenia, bo miałem taką sytuacje w której zostawiłem samochód u mechanika, akurat kończył się gaz i po odbiorze samochodu gazu już nie było w ogóle, i wtedy normalnie odpaliłem i na zimnym nie było efektu duszenia, może rzeczywiście odciąć dopływ lpg i sprawdzić? I wystarczy tylko zakręcić zawór, odpalić, poczekać aż ta resztka gazu która pewnie krąży gdzieś w obiegu się wypali? Czy jakim sposobem mam to zrobić?
 15. W sumie dałeś mi teraz do myślenia, bo miałem taką sytuacje w której zostawiłem samochód u mechanika, akurat kończył się gaz i po odbiorze samochodu gazu już nie było w ogóle, i wtedy normalnie odpaliłem i na zimnym nie było efektu duszenia, może rzeczywiście odciąć dopływ lpg i sprawdzić? I wystarczy tylko zakręcić zawór, odpalić, poczekać aż ta resztka gazu która pewnie krąży gdzieś w obiegu się wypali? Czy jakim sposobem mam to zrobić?
×
×
 • Create New...
UP