Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

grzegorzkx4

Forumowicz
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Dodatkowe pola

 • Województwo
  świętokrzyskie
 1. Witam, oglądałem dzisiaj signuma 2.0 T z 2004 roku z przebiegiem 174000, dzwoniąc do salonu Opla wychodzi na to, że przebieg niby się zgadza. Jednak do naprawy jest złącze elastyczne, pasek wieloklinowy bo piszczy, nie działa podgrzewanie siedzenia pasażera (dioda się zapala), albo mam wrażenie albo nierówno autko przyśpiesza, ale to jeszcze zweryfikuje, jakoś dziwnie działa manetka przy sterowaniu komputerem pokładowym (mało czuła), skóry nawet ujdą, klima, szyby etc. działają, lakier cały w oryginale, bez rdzy poza maską która ma 300 micronów, pakiet irmscher cena 12 900. Jaki jest koszt poszczególnych napraw nie licząc olejów filtrów etc. i czy przy takich usterkach ta cena jest opłacalna ? https://www.otomoto.pl/oferta/opel-signum-swiezo-sprowadzony-oplacony-i-wl-klimatronik-stan-bardzo-dobry-ID6BKoDZ.html? No i w Niemczech było 2 właścicieli, a nie jeden ale cóż...
 2. Witam, oglądałem dzisiaj signuma 2.0 T z 2004 roku z przebiegiem 174000, dzwoniąc do salonu Opla wychodzi na to, że przebieg niby się zgadza. Jednak do naprawy jest złącze elastyczne, pasek wieloklinowy bo piszczy, nie działa podgrzewanie siedzenia pasażera (dioda się zapala), albo mam wrażenie albo nierówno autko przyśpiesza, ale to jeszcze zweryfikuje, jakoś dziwnie działa manetka przy sterowaniu komputerem pokładowym (mało czuła), skóry nawet ujdą, klima, szyby etc. działają, lakier cały w oryginale, bez rdzy poza maską która ma 300 micronów, pakiet irmscher cena 12 900. Jaki jest koszt poszczególnych napraw nie licząc olejów filtrów etc. i czy przy takich usterkach ta cena jest opłacalna ?
 3. Witam, zmiana autka, może ktoś coś się wypowie na temat tego ? https://www.otomoto.pl/oferta/opel-signum-2-0-turbo-xenon-climatronic-elektr-fotele-szyberdach-oplacony-ID6BHZI8.html?
 4. Witam, na wiosnę planuję kupić Opla Signum z silnikiem 2.0T przedliftowego. Na co zwrócić uwagę aby nie wpaść na minę ?
×
×
 • Create New...