Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Signum 2.8T

Forumowicz
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Signum 2.8T

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  lubuskie
 • Auto
  Signum 2.8T

Kontakt

 • Telefon
  504617532

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ECU po tym zawarciu sprawdzone i w innym aucie jeździlo elektrykę przełożyłem na inną i problem nie zniknął naprawdę dziwna sprawa . Sytuacja wygląda tak że poddałem się brakuję funduszy na dalszą walkę auto jest na sprzedaż za 11 tys szkoda oddawać za taką cenę ale nie mam już na nie czasu i pieniędzy .
 2. No nie wiem czy to wina ECU w OPC ten sterownik zapierdałał za przeproszeniem w poniedziałek przekładam wiązkę i zmieniam czujnika położenia wału jeszcze zobaczymy co to będzie.
 3. Panowie dzisiaj podłączyłem wszystko po wymianie tego czujnika długiego od rozrządu i po odpaleniu auto chodziło nierówno ,ale pojechałem na jazdę testowa auto zbierało się super tak jak powinno pierwsze wypadanie zapłonu wyskoczyło gdzieś po 7 km błąd skasowałem i jechałem dalej jedynie jak zatrzymałem się na skrzyżowaniu ci chwila wywalało wypadanie zapłonu . Kręciłem go do 6 tys nic się nie działo dopiero jak obroty spadną i auto sobie chodzi wywala checka dodatkowo po gazowniu na postoju obroty strasznie długo schodzą w dół tak jak by ktoś stopniowo zmniejszał gaz . Nie wiem już pomysłów b
 4. Po wczorajszycg zmaganiach z elektrykiem posprawdzane przejścia do czujników od rozrząd przez ECU do kostek prądy są wszystko jest okej czujniki pomierzone oporowosci są takie same także na obecną chwilę wszystko sprawdzone z możliwych rzeczy oprócz rozrządu tak też podpowiada Instrukcja .
 5. Żebyśmy się wszyscy zrozumieli moje stare ECU jest z 2005r . Do rozrządu przedliftowego silnik który kupiłem i założyłem nie chciał chodzić na tym ECU wywalało błędy wałków rozrządu kupiłem ECU do rozrządu poliftowego po zalogowaniu i odpaleniu na starej wiązce elektrycznej tj tej z 2005 roku z przedliftowego rozrządu był jedynie błąd -6 wtryskiwacza wymieniłem go i wtedy się zaczęło gdzie poszło zwarcie od kostki od wtrysku i spaliło przekaźnik po 3 tygodniach doszedłem że to przekaźnik w międzyczasie dałem inną wiązkę tą polftową z 2007r na niej też nie chciał odpalić po odkryciu że to prze
 6. ECU kupiłem drugie te po 2006roku do tego poliftowego rozrządu dałem 1000zl moje stare mam cały czas , ECU było logowane do Vectry C OPC z 2008r i chodziła nie waliła żadnymi błędami. Na obecną chwilę pozbyłem się wszystkich innych błędów poza wypadaniem zapłonu.
 7. Są całe plastikowe , ECU podpinane do innego auta i chodziło bez problemu . Nie mam już pomysłów co z tym zrobić chcę w sobotę pozamieniac miejscami czujniki rozrządu zobaczyć czy błędy wyskoczą teraz na 1/2/5 ale obstawiam rozrząd na 98% i teraz pytanie macie może namiary na sprawdzone blokady rozrządu?
×
×
 • Create New...
UP