Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Maniek27

Forumowicz
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Maniek27

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  kujawsko-pomorskie
 • Auto
  Opel Vectra C 1,8/16V GTS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, koledzy pomóżcie jest może jakiś sposób na wyciągnięcie wtyczki z modułu przy wentylatorze od chłodnicy płynu.
 2. Trochę drogi patrzyłem od 300 w górę, ale dzięki za pomoc. Pozdrawiam Mariusz
 3. Michalm83 chodzi o moduł przy wentylatorze czy przekaźniki przy akumulatorze Vectra c 1,8 16v 2003 wersja GTS.
 4. Koledzy na kompie jest błąd P-1483-6.Mechnik stwierdził że jest to regulator obrotów wentylatora. Z komputera nie mógł zrobić testu wentylatora. Na ekranie pojawiały się komunikaty na każdym biegu nieaktywny.
 5. Witam, w piątek jadę pod komputer to napiszę. Zastanawiam się czemu ten błąd jest chwilowy. Na wyświetlaczu pojawia się serwis jak temp. spadnie i wyłączy się wentylator to znika.
 6. Witam, Mam prośbę może u kogoś występował taki objaw-przy załączeniu wentylatora powyżej 90 stopni-wyskakuje błąd, po obniżeniu temperatury błąd znika. Pozdrawiam Mariusz. Z góry Dziękuję
 7. Witam. Mam może ktoś z kolegów wymieniał sprężyny tył Opel Vectra C GTS, 1,8/16V 2003r, mechanik który będzie wymieniał twierdzi że były 2-rodzaje, może ktoś wymieniał i podał by mi producenta oraz symbol.Dziękuję z góry.
 8. Info od mechanika-wszystko na lini Canu z a236 czyli cimu może siać zakłócenia.Cim, ABS i dzisiaj wspomaganie będą wyeliminowane.Zobaczymy co będzie.Zostanie jeszcze tylko ECU-Silnika.
 9. Dziękuję wszystkim za sugestie.Wczoraj mechanik napisał mi o 20:00 że założył pompę-odpaliła-brak choinki na desce-dzisiaj stwierdził że pojeździ z podpiętym komputerem-zobaczymy.
 10. Dzięki, zadzwonię do mechanika niech sprawdzi luty, chyba że już to sprawdzał-dam znać.
 11. Witam Wszystkich, Mam problem-auto u mechanika od 3-tygodni (Opel Vectra C 2003r GTS, 1,8 16V). Samochód po wymianie:CIM, komputera-dzisiaj miał być do odbioru, ale mechanik napisał mi rano , że leżą wskazówki-podmieniają pompę wspomagania.Wcześniej w aucie objawy:opadające wskazówki,zapalające się ESP,wspomaganie, akumulator(ładowanie sprawdzone). Proszę o pomoc auto za chwilę będzie miesiąc u mechanika. (ręce mi opadają).
×
×
 • Create New...
UP