Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

muczaczos94

Forumowicz
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About muczaczos94

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  małopolskie
 • Auto
  Vectra C

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A wy z jakich op-comów korzystacie że możecie wejść w te ustawienia? Zmiana softu z V1.70 moze pomóc ? Jeśli tak to na jaki ? Robił ktoś z was coś takiego ?
 2. Uzupełnię info. w op-comie jak patrzyłem to stopnie od czujnika skrętu dziwnie wyświetla np od 1-13stopnik jest ok, potem z 13 stopni nagle przeskakuje na 27 i od 27-40 na przykład pokazuje płynnie a później znów z 40 przeskakuje na np. 54 stopnie itp. to samo jak kręcę w drugą stronę kierownicą. Jak ustawię kierownicę w tym przedziale gdzie płynnie wskazuje kąt w stopniach to błędy mogę skasować ale jak przekręcę w tą "dziurę" w stopniach obrotu to zapala się kontrolka esp a często również kierownica z wykrzyknikiem i w takim położeniu nie da się wykasować błedu. A jeśli chodzi o błędy to:
 3. Mam na kompie zainstalowany VAUX-COM 120309a+131223d GB z płytki i działa tak samo jak op-com china clone 08 2020. obydwa działają ale ani tu ani tu nie da się wejść w UEC.
 4. Cześć Panowie, potrzebuję pomocy. Mam op-com v1.70 zainstalowałem sterowniki + china clone 08 2010 i niestety nie mogę wszędzie wejść w opcomie. W zakładce nadwozie działa tylko immo, cim oraz klimatyzacja. Chciałem włączyć dzienne i niestety UEC jest wwśród funkcji które nie działają. Jakieś rady ? edit: pacjent z19dth 2006r VC
 5. Czesc, podobne pytanie - szukam kogoś z okolic limanowej, mszany, sącza, krakowa.
 6. Cześć panowie - chyba i mnie dopadł problem z cimem. Po odpaleniu i przekręceniu kierownicy o jakieś 45 stopni zapalała się kontrolka od esp/trakcji. Trwało to z 2 tygodnie, nieregularnie. Teraz podczas każdej przejażdżki po chwili zapala sie ta kontrolka a dzis dodatkowo zapaliła się kierownica z wykrzyknikiem. Sytuacja jak u innych - po zgaszeniu i ponownym odpaleniu wszystko gaśnie. Innych objawów nie zauważyłem w chwili obecnej (z rok temu nie mogłem włączyć tempomatu ze dwa razy). Polecicie kogoś do naprawy w okolicach Limanowej, mszany, krakowa, sącza? Do gościa z Radomia mam kawał drogi
 7. Cześć. Czy felgi 17" o szerokości 7" ET 35 podejdą bez problemów do VC? Wszędzie piszą o ET41...
 8. Cześć, szybkie pytanie. Felgi 17" o szerokości 7" ET 35 nie będą sprawiać problemów w VC?
×
×
 • Create New...
UP