Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

marekp24

Forumowicz
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by marekp24

 1. Witam. Od czego są te piny zaznaczone na zdjęciu? Te 3 piny to są we wtyczce w fotelu pasażera, a te 2 piny to w fotelu kierowcy.
 2. Ok. A od czego są te piny zaznaczone na zdjęciu? Te 3 piny to są w fotelu pasażera, a te 2 piny to w fotelu kierowcy.
 3. Jak bym kupił same maty to jak je podłączyć? Na jeden fotel idą dwie maty oparcie i siedzisko. Jedna i druga mata ma po jednej wtyczce. Jak to się podłącza?
 4. Witam. Sprawdziłem i mam całą instalacjie pod grzane fotele. Czyli wystarczy zamontować tylko włączniki i maty grzewcze do foteli i aktywacja? I wszystko będzie działać?
 5. Witam. Od jakiegoś czasu nie podświetla mi się cały panel z włącznikiem świateł. Co może być przyczyną?
 6. Czyli jak mam 9 kabli we wtyczce od włącznika szyb w drzwiach kierowcy to nie muszę już nic dokładać ani wymieniać w drzwiach kierowcy tylko wymienić włącznik szyb na taki co obsługuje tylne szyby? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
 7. Jakie piny mam mieć zajęte we wtyczce pod fotelem gdy mam instalacje pod podgrzewane fotele?
 8. A czy wtyczki z mat z Signum są takie same jak do vectry c?
 9. Czy maty od Signum podejdą do vectry c GTS? Proszę o odpowiedź.
 10. Witam. Czy ta instrukcja z początku postu montażu Twin audio będzie do radia ncdc2013 vectra przed lift.
 11. Ok. A czy można wymienić w lampce same przyciski bo te co mam są mocno podrapane?
 12. Witam. Mam w mojej vc radio ncdc2013 i telefon Nokia. W lampce w podsufitce mam mikrofon. Chciałbym wymienić sobie lampkę na taką z 4 przyciskami ale ona nie ma mikrofonu. Czy jest możliwość przełożenia tego mikrofonu do tej lampki? Pozdrawiam
 13. I przed lutowanie do tych ścieżek mam najpierw zdrapać to zielone z wierzchu? I jak podłącze do tych to będzie się zaświecało razem wszystko po otwarciu drzwi?
 14. No, może i masz rację 30cm to trochę za długie dam krótsze
 15. Witam. Mam pytanie. Zamierzam zamontować oświetlenie miejsca na nogi i podłączyć pod górną lampkę w podsufitce. Zastanawiam się jakiej długości paski led podłączyć. Chodzi mi o to czy nie będą za dużej mocy i czy nic się nie stanie z instalacją od lampki. Myślę nad 4 paskami led 30cm o łącznej mocy ok. 18W. Czy to nie będzie za dużo? 
 16. A jeśli chodzi o podłączenie do lampki to gdzie ja mam przylutować te kabelki. Ja mam taką lampkę.
 17. Witam. Mam pytanie. Zamierzam zamontować oświetlenie miejsca na nogi i podłączyć pod górną lampkę w podsufitce. Zastanawiam się jakiej długości paski led podłączyć. Chodzi mi o to czy nie będą za dużej mocy i czy nic się nie stanie z instalacją od lampki. Myślę nad 4 paskami led 30cm o łącznej mocy ok. 18W. Czy to nie będzie za dużo?
 18. SIG_MAN Nie można zobaczyć tych zdjęć jak to zrobić na początku tematu.
 19. Może jakiś dodatkowy wyłącznik górnej lampki?
 20. Witam. Wiem że jest już temat o tym ale nie dowiedziałem się z niego o tym czy. Istnieje możliwość podłączenia oświetlenia nóg vectra c tak aby zaświecało się ono po otwarciu drzwi oraz tak aby można było to oświetlenie włączyć mając zamknięte drzwi w czasie jazdy. Wiem że można podłączyć pod lampkę w podsufitce i będzie się wtedy zaświecało po otwarciu drzwi ale gdybym chciał włączyć przyciskiem przy lampce gdy drzwi są zamknięte to też mi się będzie swieciła lampka. Czy istnieje jakiś sposób aby zaświecało się same podświetlenie nóg bez górnej lampki. Proszę o pomoc.
 21. Patrzyłem. Nie jestem taki głupi antena jest obok. A to o czym pisałem to już wiem co to jest. Jest to głośnik od parktronic tył.
 22. Witam. Dzisiaj odchyliłem trochę podsufitkę od tyłu od strony bagażnika i pod nią zobaczyłem takie czarne okrągłe coś do tego jest podpięta wtyczka. Jest to mniej więcej pod podsufitką na środku tylnej kanapy. Co to może być?
 23. Witam. Dzisiaj odchyliłem trochę podsufitkę od tyłu od strony bagażnika i pod nią zobaczyłem takie czarne okrągłe coś do tego jest podpięta wtyczka. Jest to mniej więcej pod podsufitką na środku tylnej kanapy. Co to może być?
 24. Witam. Mam Vectre C GTS. Posiadam w niej lusterka fotochromatyczne oraz czujnik deszczu. A nie posiadam czyjnika zmierzchu. Czy można go zamontować i czy jest to skomplikowane. A może jest zamontowany czyjnik zmierzchu tylko wystarczyło by wymienić przełącznik świateł i aktywować? Proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...