Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

marekp24

Forumowicz
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About marekp24

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  podkarpackie
 • Auto
  Vectra C GTS 1.8 122km

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Czy istnieje możliwość zamontowania czujnika poziomu płynu do spryskiwaczy vectra c? Instalacje posiadam (jest wtyczka obok zbiorniczka płynu) tylko chodzi mi o to że te zbiornik nie posiada miejsca na czujnik. Czy trzeba wymienić cały zbiornik czy można zamontować sam czujnik do tego co mam?
 2. Witam. Mam wyciek płynu hamulcowego z zacisku tylnego. Czy istnieje możliwość kupienia gdzieś oryginalny zestaw naprawczy zacisku hamulcowego tylnego Vectra C GTS 1.8 122km.
 3. Witam. Co to za wtyczka? Znajduje się ona w bagażniku pod tapicerką pod lampą?
 4. A jak mogę to sprawdzić?
 5. Witam. Jakiej pojemności i mocy kupić akumulator do vectra c gts 1.8 122km?
 6. A wtyczki od podświetlenia daszków przeciwsłonecznych?
 7. Witam. Posiadam u siebie lusterko fotochromatyczne, czujnik deszczu i głośnik od parktronic z tyłu. Czy będę posiadał wtyczkę do tylnej lampki? Pozdrawiam
 8. Witam. Od czego są te piny zaznaczone na zdjęciu? Te 3 piny to są we wtyczce w fotelu pasażera, a te 2 piny to w fotelu kierowcy.
 9. Ok. A od czego są te piny zaznaczone na zdjęciu? Te 3 piny to są w fotelu pasażera, a te 2 piny to w fotelu kierowcy.
 10. Jak bym kupił same maty to jak je podłączyć? Na jeden fotel idą dwie maty oparcie i siedzisko. Jedna i druga mata ma po jednej wtyczce. Jak to się podłącza?
 11. Witam. Sprawdziłem i mam całą instalacjie pod grzane fotele. Czyli wystarczy zamontować tylko włączniki i maty grzewcze do foteli i aktywacja? I wszystko będzie działać?
 12. Witam. Od jakiegoś czasu nie podświetla mi się cały panel z włącznikiem świateł. Co może być przyczyną?
 13. Czyli jak mam 9 kabli we wtyczce od włącznika szyb w drzwiach kierowcy to nie muszę już nic dokładać ani wymieniać w drzwiach kierowcy tylko wymienić włącznik szyb na taki co obsługuje tylne szyby? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
 14. Jakie piny mam mieć zajęte we wtyczce pod fotelem gdy mam instalacje pod podgrzewane fotele?
×
×
 • Create New...
UP