Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

marekp24

Forumowicz
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About marekp24

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  podkarpackie
 • Auto
  Vectra C GTS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I przed lutowanie do tych ścieżek mam najpierw zdrapać to zielone z wierzchu? I jak podłącze do tych to będzie się zaświecało razem wszystko po otwarciu drzwi?
 2. No, może i masz rację 30cm to trochę za długie dam krótsze
 3. Witam. Mam pytanie. Zamierzam zamontować oświetlenie miejsca na nogi i podłączyć pod górną lampkę w podsufitce. Zastanawiam się jakiej długości paski led podłączyć. Chodzi mi o to czy nie będą za dużej mocy i czy nic się nie stanie z instalacją od lampki. Myślę nad 4 paskami led 30cm o łącznej mocy ok. 18W. Czy to nie będzie za dużo? 
 4. A jeśli chodzi o podłączenie do lampki to gdzie ja mam przylutować te kabelki. Ja mam taką lampkę.
 5. Witam. Mam pytanie. Zamierzam zamontować oświetlenie miejsca na nogi i podłączyć pod górną lampkę w podsufitce. Zastanawiam się jakiej długości paski led podłączyć. Chodzi mi o to czy nie będą za dużej mocy i czy nic się nie stanie z instalacją od lampki. Myślę nad 4 paskami led 30cm o łącznej mocy ok. 18W. Czy to nie będzie za dużo?
 6. SIG_MAN Nie można zobaczyć tych zdjęć jak to zrobić na początku tematu.
 7. Może jakiś dodatkowy wyłącznik górnej lampki?
 8. Witam. Wiem że jest już temat o tym ale nie dowiedziałem się z niego o tym czy. Istnieje możliwość podłączenia oświetlenia nóg vectra c tak aby zaświecało się ono po otwarciu drzwi oraz tak aby można było to oświetlenie włączyć mając zamknięte drzwi w czasie jazdy. Wiem że można podłączyć pod lampkę w podsufitce i będzie się wtedy zaświecało po otwarciu drzwi ale gdybym chciał włączyć przyciskiem przy lampce gdy drzwi są zamknięte to też mi się będzie swieciła lampka. Czy istnieje jakiś sposób aby zaświecało się same podświetlenie nóg bez górnej lampki. Proszę o pomoc.
 9. Patrzyłem. Nie jestem taki głupi antena jest obok. A to o czym pisałem to już wiem co to jest. Jest to głośnik od parktronic tył.
 10. Witam. Dzisiaj odchyliłem trochę podsufitkę od tyłu od strony bagażnika i pod nią zobaczyłem takie czarne okrągłe coś do tego jest podpięta wtyczka. Jest to mniej więcej pod podsufitką na środku tylnej kanapy. Co to może być?
 11. Witam. Dzisiaj odchyliłem trochę podsufitkę od tyłu od strony bagażnika i pod nią zobaczyłem takie czarne okrągłe coś do tego jest podpięta wtyczka. Jest to mniej więcej pod podsufitką na środku tylnej kanapy. Co to może być?
 12. Witam. Mam Vectre C GTS. Posiadam w niej lusterka fotochromatyczne oraz czujnik deszczu. A nie posiadam czyjnika zmierzchu. Czy można go zamontować i czy jest to skomplikowane. A może jest zamontowany czyjnik zmierzchu tylko wystarczyło by wymienić przełącznik świateł i aktywować? Proszę o pomoc.
 13. A jak się demontuje tą całą lampkę jest ona jakoś przykręcona czy na zatrzaskach?
 14. Czyli wynika z tego że można. Ale czy po wymianie nic nie będzie trzeba kimbinować z podłączeniem czy wystarczy podpiąć wtyczkę i wszystko będzie działać? I do czego służy ten przycisk z kółkiem i kreską?
×
×
 • Create New...