Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

wAzQS

Forumowicz
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About wAzQS

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  opolskie
 • Auto
  VECTRA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Da się w op comie zaprogramować ten panel? Zmieniając panel na stary nie mam żadnych błędów.
 2. Po podłączeniu op coma i wejsciu w ECC pojawia się coś takiwgo:
 3. Jutro pojadę do znajomego co ma op coma. To może być kwestia przypisania panelu do auta? Tak jak np radia czy wyswietlacza?
 4. Witam, w mojej Viki od pewnego czasu zaczęło szwankować środkowe pokrętło od panelu klimatronika. Postanowiłem więc że wymienię panel na nowy gdyż stary był już raz naprawiany. Zakupiłem więc "nowy w 100%" z niemieckiego ebaya. Problem w tym że gdy go podłączę temperatura ustawiona jest na maxa a w miejscu gdzie wyświetlany jest poziom nawiewu jest komunikat "ECC Program". Panel normalnie reaguje, można zmienić temperaturę itp. ale komunikat ECC Program nie znika... Dodam że numer OE jest taki sam jak na oryginalnym panelu. Auto: Vectra C 1.8 2002r.
 5. Witam, dzisiaj zauważyłem na swojej Viki rok 2002 na tylnym lewym nadkolu takie coś jak na poniższym zdjęciu. Czy to początek rdzy? Co najlepiej zrobić w tym temacie?
 6. Witam, jesteś w stanie sprawdzić historię auta po numerze VIN?

 7. Ja jeżdżę na Shell Hlix ultra ect 5w-30 i nic się nie dzieje. W porównaniu z Cstrolem Mgnatec przy wymianie co 12-15tys nadal zachowuje jasną barwę.
 8. A gdyby to była wina sterownika to problem nie występował by cały czas? A tu jest tak falowo, dwa dni spokoju a w następnym zgasnie ze 2 razy.
 9. A co ile powinno wymieniać się świece? Może wymienię jeszcze to zanim wezmę się za sterownik.
 10. Wymieniłem filtr paliwa i filtr powietrza. Pompa paliwa działa dobrze, przynajmniej tak powiedział mechanik. Niestety jak na złość nie udało mi się przy nim wywołać tego zjawiska a oczwywiscie na drugi dzień zdażyło mi się tak ze 3 razy że zaraz po odpaleniu spadł z obrotów i zgasł. Oczywiście po drugim razie odpalił i działał dobrze.
 11. Szczerze to nigdy nie wymienialem ani filtra ani pompy, autem jeżdżę od 2 lat.
 12. Właśnie nie wydaje mi się żeby to był problem ze sterownikiem ponieważ auto po drugim odpaleniu normalnie działa. Nie muszę czekać aż silnik ostygnie. Zauważyłem że problem znikł kiedy zatankowalem do pełna. Czy to może mieć coś wspólnego z ciśnieniem paliwa?
 13. Witam, od kliku dni mam problem z ponownym odpaleniem silnika. Np. odpalam rano samochód bez żadnych problemów, jadę zawieść dziecko do przedszkola trasa około 10min, wracam do auta po 5-10min, odpala, chodzi około 5 sekund i gaśnie. Po czym znowu odpalam i wszystko jest dobrze, obroty nie falują, na światłach nie gaśnie. Gaśnie tylko po ponownym odpaleniu i to nie zawsze. Po podłączeniu Opcoma nie ma żadnych błędów. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?? Pojazd: Vectra C 1,8 Z18XE
×
×
 • Create New...
UP