Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

 • Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
 • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
 • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
 • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Doleck

Forumowicz
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Doleck

 • Ranga
  Nowicjusz

Dodatkowe pola

 • Województwo
  mazowieckie
 • Auto
  Daewoo Lanos GTi / Opel Vectra C

Kontakt

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Doleck

  Światla dzienne -aktywacja

  Z 2006 w polifcie mam doświetlanie zakrętów. Tylko u mnie jest biksenon jaki to ma znaczenie.
 2. Doleck

  Światla dzienne -aktywacja

  W przypadku GID'a ktoś bawił się zestawem?
 3. Doleck

  Światla dzienne -aktywacja

  Czyli pozostaje moduł komfortu LWPM. Ktoś korzysta z tego urządzenia z Was? Ze starszej wersji korzysta kolega i jest bardzo zadowolony
 4. Doleck

  Światla dzienne -aktywacja

  Sprawdzę to napiszę, jednak moja wersja jest poliftowa 😕
 5. Doleck

  Światla dzienne -aktywacja

  Zwyczajnie, widnieje na szkłach wbita homologacja, iż tak mogą pracować. Reszta w sumie mnie nie interesuje skoro jest i da się włączyć - chcę korzystać
 6. Doleck

  Światla dzienne -aktywacja

  W Sobotę po podłączeniu się sprzętem Bosch, dokopałem się do 4 wariantów ustawień świateł dziennych. Jednakże na żadnym nie chcą działać, zaś w 4 wariancie ksenon świeci cały czas. Mam rozumieć, że mój sterownik nie obsługuje takiej opcji świateł dziennych z halogenów czy może użyć innego sprzętu? Na halogenach widnieją dane informujące, iż legalnie mogę z nich mieć światła do jazdy dziennej.
 7. Doleck

  CDC 40 OPERA - radio premium

  @Val Proszę sam znajdź we wszystkich swych wypowiedziach tego wątku jak aktywować AUX w tym radiu. Wszystkie Twoje wypowiedzi zawierające jakąkolwiek instrukcję bądź chyba ulubione słowo Tech2: "Tech 2: jest test głośników w menu "Konfiguracja wariantów programu" są dwie dodatkowe opcje: "Blokada menu nawigacji" "Podłączenie zewnętrznego TV" Subwoofer podłącza się do pinów "SUB+" i SUB-" i uaktywnia się Techem 2 w "Konfiguracji wariantów programu" - "Głośnik niskotonowy" - "Występuje". Wtedy pojawia się dodatkowa opcja w menu dźwięku. Panie, wyrzuć tego OP-COMa przez okno i kup sobie Techa 2. Jeszcze możesz tam zmienić wyciszanie się dźwięku - "Regulacja FAD". Nie ma sensu tego wyłączać (domyślnie jest zawsze włączone). W "EHU" - "Programowanie" - "Konfiguracja wariantów programu" - "Regulacja FAD" - do wyboru są dwie opcji: "Występuje" (domyślnie) oraz "Nie występuje". Ja nie używałem nigdy innego testera niż Tech 2. Podpinasz subwoofer do pinów "SUB+" i "SUB-". A potem aktywujesz go Techem 2. I masz w menu dźwięku dodatkową opcję "Subwoofer", w której możesz regulować poziom dźwięku." @Cretux bardzo dziękuję Ci za rozmowę i wskazówki wszelkie Wpierw postaram się taki właśnie AUX uruchomić. Potem będę myślał co dalej zrobić by jeszcze mieć możliwość systemu głośnomówiącego 🍻
 8. Doleck

  CDC 40 OPERA - radio premium

  @Val czy jeszcze masz ochotę wmówić mi, iż czegoś nie wiem? Może od ręki założyć, że nawet nie widziałem na obrazku i nie miałem w ręku nigdy co?!? Dokładnie wiem co to za urządzenie, miałem w rękach i bawiłem się. Jednak skoro wiesz gdzie to po co mam tracić czas na szukanie tej dokładnie opcji w menu, które i tak jest rozbudowane? Także dziękuję Ci uprzejmie za marnowanie wspólnego czasu i nie chcę już od Ciebie takiej łaskawej informacji.
 9. Doleck

  CDC 40 OPERA - radio premium

  Super i się człowiek dowiedział wszystkiego... W tym temacie po za słowami TECH2 nie ma jak zaprogramować/włączyć/wyłączyć szukane przeze mnie funkcje.
 10. Doleck

  CDC 40 OPERA - radio premium

  Zgodnie z opisem aukcji: - trzeba mieć AUX już w systemie i wyjście fizyczne w tunelu środkowym - Nie posiadam obu. Dodatkowo system nie pracuje z telefonami w trybie głośnomówiącym... - wyświetlacz - bomba, tylko nabyć trzeba wylogowaną sztukę - co z USB i MP3?
 11. Doleck

  CDC 40 OPERA - radio premium

  Panowie, coś sobie poczytałem. Coś wygrzebałem w otchłaniach sieci, ale czy w CDC40 OPERA (jeszcze nie wiem którego producenta) można: - dodać USB do odtwarzania plików MP3 z pamięci przenośnych? - dodać BT także do rozmów telefonicznych? - wymienić wyświetlacz na kolorowy?
×