Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Doleck

Forumowicz
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Doleck

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  mazowieckie
 • Auto
  Daewoo Lanos GTi / Opel Vectra C

Kontakt

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czemu na PW?!? Niech pozostanie dla potomnych na forum... Sam aktualnie zastanawiam się czy pchać się w pełne oświetlenie LED ale z zewnątrz auta
 2. Nie ruszam pokrętła z pozycji AUTO odkąd mam moduł Działają automatycznie. Jeśli masz pytania co do działania, jest podany adres email, zadaj nurtujące Cię pytania przed zakupem
 3. Ta opcja jest w podstawowej licencji LWPM. Masz sklepik w wyskakującym okienku na stronie, głównie trzeba wybrać model pojazdu oraz wersje silnikową, ostatnim krokiem chyba jest czy do montażu samodzielnego czy chcesz już złożony. Cała filozofia.
 4. Jak się trafi do znajdzie choćby gaśnicę... Nie popadajmy w skrajności już. Im też nie chcę się klękać przed autem a idzie nieprzychylna pogoda coraz bardziej.
 5. https://lwpm.eu/comfort/#!#shop Jeżdżę na co dzień, spisują się. Oczywiście można zmienić szybkę na taką od dziennych i wtedy masz wybite wszystko co potrzebne. Ja mam zwykłe żarówki, nic nie oślepia zwłaszcza kiedy mam doświetlanie zakrętów.
 6. W wersji przed liftem bez problemu. W wersji poliftowej nie da się tego zrobić bez dodatkowego modułu zwanego lwpm. Polecam, sam używam.
 7. Konfigurowałeś samemu czy udałeś się gdzieś? Dużo kosztowało?
 8. Są jakieś różnice czy zwyczajnie krok po kroku?
 9. Dziękuję. UWA - UHP i człowiek głupieje
 10. Posiadam VC kombi po lifcie. Radio to GID i bardzo chciałbym dołożyć sobie moduł BT do systemu. W sieci znalazłem kilka/kilkanaście ofert z możliwości zakupu modułu UHP4 od 100 do 200zł. Zakładam, że jeszcze jakiś mikrofon czy kabelki także mogą być potrzebne. Oczywiście programowanie także bo jak by inaczej Chciałbym się dowiedzieć jak krok po kroku to powinno wyglądać? Może ktoś w Warszawie czy okolicach jest mi w stanie pomóc? Bardzo dziękuję z góry za pomoc.
 11. @Gucio71 w razie czego jeszcze swojego elektronika podpytam jak z ferii wróci. Jak masz szersze info to daj znać, będę konkretniejszy w rozmowie.
 12. Z 2006 w polifcie mam doświetlanie zakrętów. Tylko u mnie jest biksenon jaki to ma znaczenie.
 13. W przypadku GID'a ktoś bawił się zestawem?
 14. Czyli pozostaje moduł komfortu LWPM. Ktoś korzysta z tego urządzenia z Was? Ze starszej wersji korzysta kolega i jest bardzo zadowolony
×
×
 • Create New...
UP