Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Doleck

Forumowicz
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Doleck

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  mazowieckie
 • Auto
  Daewoo Lanos GTi / Opel Vectra C

Kontakt

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Konfigurowałeś samemu czy udałeś się gdzieś? Dużo kosztowało?
 2. Są jakieś różnice czy zwyczajnie krok po kroku?
 3. Dziękuję. UWA - UHP i człowiek głupieje
 4. Posiadam VC kombi po lifcie. Radio to GID i bardzo chciałbym dołożyć sobie moduł BT do systemu. W sieci znalazłem kilka/kilkanaście ofert z możliwości zakupu modułu UHP4 od 100 do 200zł. Zakładam, że jeszcze jakiś mikrofon czy kabelki także mogą być potrzebne. Oczywiście programowanie także bo jak by inaczej Chciałbym się dowiedzieć jak krok po kroku to powinno wyglądać? Może ktoś w Warszawie czy okolicach jest mi w stanie pomóc? Bardzo dziękuję z góry za pomoc.
 5. @Gucio71 w razie czego jeszcze swojego elektronika podpytam jak z ferii wróci. Jak masz szersze info to daj znać, będę konkretniejszy w rozmowie.
 6. Z 2006 w polifcie mam doświetlanie zakrętów. Tylko u mnie jest biksenon jaki to ma znaczenie.
 7. W przypadku GID'a ktoś bawił się zestawem?
 8. Czyli pozostaje moduł komfortu LWPM. Ktoś korzysta z tego urządzenia z Was? Ze starszej wersji korzysta kolega i jest bardzo zadowolony
 9. Sprawdzę to napiszę, jednak moja wersja jest poliftowa
 10. Zwyczajnie, widnieje na szkłach wbita homologacja, iż tak mogą pracować. Reszta w sumie mnie nie interesuje skoro jest i da się włączyć - chcę korzystać
 11. W Sobotę po podłączeniu się sprzętem Bosch, dokopałem się do 4 wariantów ustawień świateł dziennych. Jednakże na żadnym nie chcą działać, zaś w 4 wariancie ksenon świeci cały czas. Mam rozumieć, że mój sterownik nie obsługuje takiej opcji świateł dziennych z halogenów czy może użyć innego sprzętu? Na halogenach widnieją dane informujące, iż legalnie mogę z nich mieć światła do jazdy dziennej.
 12. @Val Proszę sam znajdź we wszystkich swych wypowiedziach tego wątku jak aktywować AUX w tym radiu. Wszystkie Twoje wypowiedzi zawierające jakąkolwiek instrukcję bądź chyba ulubione słowo Tech2: "Tech 2: jest test głośników w menu "Konfiguracja wariantów programu" są dwie dodatkowe opcje: "Blokada menu nawigacji" "Podłączenie zewnętrznego TV" Subwoofer podłącza się do pinów "SUB+" i SUB-" i uaktywnia się Techem 2 w "Konfiguracji wariantów programu" - "Głośnik niskotonowy" - "Występuje". Wtedy pojawia się dodatkowa opcja w menu dźwięku. Panie, wyrzuć tego OP-COMa przez okno i kup sobie Techa 2. Jeszcze możesz tam zmienić wyciszanie się dźwięku - "Regulacja FAD". Nie ma sensu tego wyłączać (domyślnie jest zawsze włączone). W "EHU" - "Programowanie" - "Konfiguracja wariantów programu" - "Regulacja FAD" - do wyboru są dwie opcji: "Występuje" (domyślnie) oraz "Nie występuje". Ja nie używałem nigdy innego testera niż Tech 2. Podpinasz subwoofer do pinów "SUB+" i "SUB-". A potem aktywujesz go Techem 2. I masz w menu dźwięku dodatkową opcję "Subwoofer", w której możesz regulować poziom dźwięku." @Cretux bardzo dziękuję Ci za rozmowę i wskazówki wszelkie Wpierw postaram się taki właśnie AUX uruchomić. Potem będę myślał co dalej zrobić by jeszcze mieć możliwość systemu głośnomówiącego
 13. @Val czy jeszcze masz ochotę wmówić mi, iż czegoś nie wiem? Może od ręki założyć, że nawet nie widziałem na obrazku i nie miałem w ręku nigdy co?!? Dokładnie wiem co to za urządzenie, miałem w rękach i bawiłem się. Jednak skoro wiesz gdzie to po co mam tracić czas na szukanie tej dokładnie opcji w menu, które i tak jest rozbudowane? Także dziękuję Ci uprzejmie za marnowanie wspólnego czasu i nie chcę już od Ciebie takiej łaskawej informacji.
 14. Super i się człowiek dowiedział wszystkiego... W tym temacie po za słowami TECH2 nie ma jak zaprogramować/włączyć/wyłączyć szukane przeze mnie funkcje.
×
×
 • Create New...