Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

weraas

Forumowicz
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About weraas

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  kujawsko-pomorskie
 • Auto
  Zafira B 1,9 150
 1. ok. dzięki na razie za odpowiedzi. Będę sprawdzał dalej i dam znać co i jak. pozdrawiam
 2. Mam jeszcze pytanie w opisie jest podane aby nie montować rezystorów R1 i R2 każdy po 10k a na zdjęciach są zamontowane a ty jak robiłeś?
 3. Może źle napisałem, ja właśnie tak przepiąłem piny bo dla cd30 były w innych miejscach w kostce. Teraz mam już instalację tak 18,24, 25 ale niestety piny w kostce nie są jakby aktywne.
 4. ok, ja chciałem skorzystać z fabrycznej instalacji bo wczesniej mmiałem cd30 mp3 z AUXem i działało wszystko na fabrycznej instalacji. Teraz przełozyłem piny w odpowiednie miejsce ale już na pinach kostki jak dotykam to nie słyszę nic w głośnikach. Chociaz jak dotykam wejść i wyjść TDA to w głośnikach słyszę iskrzenia z dotykania. A więc nie mam przejścia między kostka fabryczną radia a wejściem L i R TDA.
 5. 1. A robiłeś wszystko dokładnie z instrukcją. 2. Czy dokładałeś dodatkowe przewody na wejściu czy korzystałeś z fabrycznej wiązki. Z góry dzięki za odpowiedź
 6. A o jakiej piszesz różnicy chodzi o kondensator C8 47/16 i rezystor R13 4,7k jeśli tak to mam tak samo tylko zdjęcie tego nie pokazuje. Chyba, że widzisz inna rożnicę to proszę opisz?
 7. Rezystory pomierzyłem trzymają swoje wartości a czy jest ktoś może w posiadaniu schematu radia cd70?Bardzo by to ułatwiłlo sprawę. Będę wdzięczny. Tor Aux ogólnie dzialła bo jak dotykam wejscia na ukł scalonym to słychać to w głośnikach ale nie ma ciągłości do styków na kostce głównej radia. Będę wdzięczny
 8. Podłączyłem i nie działa. Jakieś trafniejsze uwagi?Pozdrawiam
 9. Witam ponownie poprawiłem luty i radio przestało pukać jest słyszalny tylko szum i jak dodtykam wyprowadzen scalaka to są aktywne słychać iskrzenia z dotyku lecz niestety nie działają piny w kostce radia 18,24,25 jak ich dotykam to nie słychać tego w głośnikach coś chyba jeszcze mam nie tak. Może jakaś sugestia?
 10. ok. będę działał. pozdrawiam
 11. Witam wlutowałem wszystkie elementy zgodnie z instrukcją zaprogramowałem op-comem aux in i pojawiło się w setting audio, nie podłączyłem jeszcze kostki w radiu z przewodami od aux in.Po przełączeniu w radiu na wejście aux in w głośnikach słychać co chwilę pukanie jakby stałe napięcie było podawane na głośniki. Po przełączeniu na cd lub FM wszystko jest ok. co może być źle?
×
×
 • Create New...
UP