Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Funkagen

Forumowicz
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Funkagen

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  kujawsko-pomorskie

Kontakt

 • Telefon
  730939430

Recent Profile Visitors

192 profile views
 1. Witaj chce zamontować radio CD70 Navi na miejsce NCDC 2013 - mogę Cię prosić o kontakt

  730939430. 

 2. Rozumiem, czyli muszę podmienić aku i zobaczyć co się będzie działo. A czy to uciekające podciśnienie może powodować taki "świst" jak jest zimny. Gdy się rozgrzeję ten dźwięk robi się mało słyszalny - może turbina się kończy?
 3. Redzi, to jest przedlift. A o co chodzi z tym zbiorniczkiem podciśnienia ?
 4. Tak zrobię gdy tylko odzyskam samochód. I zdam relację co się zadziało.
 5. Dokładnie tak, po użyciu opcji "kasuj błędy" i po ponownym skanie dalej wyskakują te same błędy, lecz "check engine" znika na jakiś czas.
 6. Mata, klapy będą kompletnie usunięte. Próbowałem usunąć te błędy OPCOMem, lecz niestety, ale to nie pomogło. Błędy są dalej.
 7. Witaj Mata, dziękuje za odpowiedź.. jak mogę zlikwidować ta masę błędów? Auto już u mechanika jutro od rana operacja serca i korki w kolektor. Samochód po kilkunastu km wchodził w tryb awaryjny to przez te klapy? I wtedy mu brakowało mocy.
 8. Rozumiem, dziękuje za informację. Zobaczymy co będzie się działo u mnie. Kolego a co powiesz mi na temat tych błędów? od czego jest tego tyle "natrzaskane"?
 9. Trochę słabo, bo mam już ten zestaw u Siebie. A jakiś inny klej możesz polecić? żeby to polatało chociaż z 2-3 lata?
 10. Dzięki za zainteresowanie. Wiem, że roboty trochę jest. Ale żeby zamontować te zaślepki z alledrogi też trzeba wyjąć cały kolektor. Znajomy ma 2 rok te zaślepki i nic się nie dzieje. A są z nimi jakieś problemy ?
 11. Witam, kupiłem viki z uszkodzoną listwą kolektora - gdy odpalę samochód rano samochód ma moc, lecz gdy przyspieszam odczuwam drgania - czy to od tych klap? (dodam, że listwa kompletnie spadła) po kilkudziesięciu km zapala się kluczyk z samochodem (chyba tryb awaryjny) i samochód kompletnie nie ma mocy i nie jedzie praktycznie - czy to też od klap? kolejna sprawa jest taka (zaślepić czy kupić nowy kolektor) ? czy zestaw "zaślepiaczy" z alledrogo(115pln) jest okej ? łatwo się go montuje (zaślepki w kolektorze). trzecia sprawa: wczoraj byłem na komputerze i wysko
×
×
 • Create New...
UP