Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Opelek07

Forumowicz
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Opelek07

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  lubelskie
 • Auto
  Vectra C

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Koledzy problem rozwiązany. Dokładnie to łącznik "miekki" ten z plecionka przepalony. Bezpośrednio za katalizatorem. Wymieniony na nowy w ciągu godzinki. Dzięki za fachowe porady.
 2. Koledzy. Problem dziwny dźwięk. Auto pali normalnie nie straciło mocy. Wydaje mi się że coś skorodowalo i powstała dziurka w układzie wydechowym. Jak miałem omege to było podobnie ale co roku w połowie zimy po prostu wydech korodowal i trzeba było go spawac. Dźwięk jak by taki przytlumiony. Ps to nie jest diesel tylko 1.8 benzyna z lpg Pierdzi.m4a
 3. wracając do moich wątpliwości co to był za dźwięk wydaje mi się chociaż do na 99% nie jestem pewien że to odłączyło mi gaz. miałem podobną sytuacje że np staję na światłach i odłącza mi gaz tak jak by mi się skończył. wydaję mi się też że może chodzić o parownik który być może jest zanieczyszczony, jeśli się mylę proszę niektórych kolegów (VAL) o spojrzenie na to trzeźwym okiem
 4. Dobra Val skończymy te jalowa dyskusje. Po prostu ugryź się czasem w język zanim coś napiszesz. Piona 🖐
 5. Przydało by Ci się trochę tego oleju wlać do pustej rozchapanej głowy.
 6. Pytam na forum o rzeczy których nie jestem pewien i chce porady doświadczonych kolegów którzy mają takie auto jak ja.
 7. Oj Val... Co ja z Tobą będę dyskutować. Opony pod śmietnik bo za śmieci płacę za wywóz więc jak mam inaczej je zutylizowac ? Jestem ciekawy czy jak kupiłeś auto to przeczytałeś całą instrukcję od a do z. Ja odnoszę wrażenie że Ty pozjadales wszystkie rozumu. A tak naprawdę to inteligencja nie grzeszysz.
 8. Działa to w obie strony- efekt placebo. To samo może dotyczyć opon. Ludzie jeżdżą na oponach chinczykach i sobie chwala nie raz słyszałem porównanie że po co przepłacać jak jest podobnie jak goodyear czy continental. Oczywiście jeździsz 6 sezon myślę że chińczyk tyle nie wytrzyma(straci swoje właściwości guma). A rozmiar ma znaczenie opony. Niby centymetr ale procent wysokości do szerokości jest też inny. Co ogółem poprawia komfort jezdny.
 9. Opowiem jak to było dokładnie. Podjechałem pod śmietnik wyrzucić opony bagażnik mam elektryczny. Auto stało przodem troszkę do dołu ale dosłownie kilka stopni. Silnik zostawiłem uruchomiony jak się zatrzymałem to zaczęło piszczec. Otworzyłem bagażnik wyrzucilem opony. Zamknąłem bagażnik nie przestało piszczec. Odjechalem na parking kilkadziesiąt metrów wyłączyłem silnik ponownie uruchomiłem i już nie piszczalo nic. Kola które mam na felgach stalowych kupiłem dwa tygodnie temu i jeździłem na starych zimowych poprzedniego właściciela. Dopiero po wizycie u wulkanizatora i zmianie opon taka
 10. Nie mam. A same czujniki mogą wydawać dźwięk?
 11. A jaki symbol w vin ma ten tpms? Bo coś nie mogę się doczekać.
 12. Dodam jeszcze że to był ewidentny pisk taki elektroniczny. Bynajmniej tak było słychać.
 13. Można jakoś przez vin sprawdzić czy auto jest wyposażone w ten tpms?
 14. Jeździłem wcześniej na tych felgach przed założeniem nowych opon. I żadnych piskow nie było ani ocierania. Wulkanizator powiedział że wcześniej były źle założone opony na felgi do tych czujników. I pytał się czy komputer nic nie wskazywał ale nic nie było. A pisk był przez chwilę i to dosłownie zaczął się jak stałem i poznien ruszyłem. Wyłączyłem silnik i uruchomiłem ponownie i cisza.
×
×
 • Create New...
UP