Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Kobenaqu

Klubowicz
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Kobenaqu

 • Rank
  Nowy
 • Birthday 02/03/1994

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wawa

Dodatkowe pola

 • Województwo
  mazowieckie
 • Nr klubowy
  1207
 • Auto
  Opel Vectra C 07' 1.9 173KM/390Nm aut.
 • Oddział VKP
  Mazowiecki

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @matoslaw tak mogę zrobić zdjęcie, zrobię jutro i tutaj wstawię
 2. @Cretux chyba bardziej łopatologicznie nie jestem w stanie tego wytłumaczyć, niż to co napisałem wyżej. Żadna wielka filozofia
 3. @chalabala tą co kupiłem pasuje bez żadnych kombinacji, jednak jak mówiłem - ona nie ma tego dodatkowego uszczelnienia spryskiwacza tylnej szyby o którym mówisz, które było rzeczywiście było oryginalnej uszczelce. Czy to ma jakiś wpływ na cokolwiek? nie wiem, ale wydaje mi się, że jak obudowa zewnętrzna jest szczelna to woda i tak nie ma jak przedostać się tam do środka.
 4. zajęło dosłownie 5 minut, nie zdejmowałem podsufitki, 3 minuty zajęło mi szarpanie się ze starą uszczelką, która zerwałem/zdjąłem na dachu, 2 minuty założenie i dopasowanie nowej nowa uszczelka - ja mam antenę bez GPSa, więc kupiłem jakiś czas termu stąd: https://allegro.pl/oferta/opel-omega-b-vectra-b-c-uszczelka-anteny-dachowej-7287451542?snapshot=MjAxOC0xMS0yN1QxNzo0NzoxMC44MDJaO2J1eWVyO2ViMjZlMzVmYThlYzI5MmRjM2Q5MmIyNmY5NjRmMzNkNWQ1MWI0NWI1NDdlYzA1MjhkNzc5Njg5MTc2MmMxZjc%3D nasmarowałem ją płynem do naczyń dla lepszego poślizgu, ona jest elastyczna, więc normalnie górą ja założyłem i naciągnąłem w miejsce starej. warto dodać, że uszczelka stara miała trochę inną strukturę wewnętrzną niż ta nowa, ale wydaję mi się, że ta co założyłem też jest ok i przynajmniej nie jest sparciała i dziurawa
 5. Ja dzisiaj wymieniłem uszczelkę anteny, naprawiłem problem z grzaniem lewego lusterka (pasażera) poprzez wyczyszczenie styków kontaktem oraz ściśnięcie kombinerkami styków, zaprogramowałem sobie światła w uec i recu na wariant 4, przeczyściłem kontaktem manetki tempomatu i wycieraczek, wyregulowałem wycieraczkę kierowcy żeby nie zostawiała takiej przerwy między słupkiem podczas pracy, zaprogramowałem obwód koła na takie opony jakie mam na zimę i zrobiłem przegląd błędów w komputerze. Doszło jeszcze sprawdzenie wilgoci w bagażniku oraz jej ogarnięcie. Borykam się już z tym jakiś czas (oby uszczelka anteny coś pomogła ale raczej myśle, ze to problem z nie do końca dobrze wpasowana klapa po naprawie) Na koniec umyłem furę.
 6. Miałem takie objawy i wymiana sprężarki klimatyzacji na sprawną załatwiła problem. To było łożysko o ile dobrze pamiętam. Tez 1.9 150.
 7. Samochod przewija sie przez to forum juz co jakis czas, stoi tam pewnie juz 1.5 roku. Ci co samochod widzieli mowia, ze nie warto tracic na niego czasu, sugerowałbym odpuścić temat i szukac innej sztuki.
 8. Też miałem taki 'problem' i pracownik stacji mnie uczulił żebym nie wkładał tego pistoletu do końca tylko tak z wyczuciem, mniej więcej do połowy, trochę głębiej może- wtedy nie będziesz mieć tego problemu.
 9. Dzięki za instrukcję Curtis, wczoraj była akcja lutowanie - wszystko się udało i działa jak należy
 10. Te bicepsy są takie same jak w standardowej kierownicy do GTSa, więc tutaj róznić nie odczuwam akurat ale wiadomo, że każdy inaczej odbiera
 11. Przy okazji tematu wymiany kierownic to ja wymieniłem swoją na taką. Mi się podoba I do odkręcenia kierownicy potrzebny jest torx50, przerabiane na własnej skórze.
×
×
 • Create New...