Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

stage99

Forumowicz
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About stage99

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  mazowieckie
 • Auto
  Vectra C

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam.Mam problem z moją Vectrą(skrzynia F40) otóż ostatnio jadąc nacisnąłem bardzo szybko sprzęgło i hamulec jednocześnie i po tej sytuacji sprzęgło nie działa prawidłowo.Nie zawsze wysprzęgla,płynu nie ubywa,nie widać żadnych przecieków, odpowietrzałem lecz nie poprawiło się nic.Co mogło się stać?
 2. Auto działa tylko na trzech klapach bo jedna jest zatarta.
 3. Auto działa tylko na trzech klapach bo jedna jest zatarta.
 4. Witam.Posiadam Vectre 1.9 CDTI 150km i od niedawna podczas odpalania na zimnym silniku dymi siwym dymem przez około 5sekund później jest już normalnie,czego może być to wina?
 5. Witam.Niedawno stałem się posiadaczem tuby samochodowej JBL GTO1204 BP-D ze wzmacniaczem JBL 7001 +kondensator 2 Farady grającym z radiem JVC KW-R920BT po około minucie głośnego słuchania i tuby podkręconej na maxa wydobywa się nieprzyjemny zapach z tuby przypominający "spaleniznę" Co to może oznaczać?
 6. Tak jak w temacie.Posiadam Viki z 2006r wymieniłem radio na JVC KW-R920BT i chciałbym podłączyć sterowanie przycisków pod radio,co muszę dokupić oraz jak to podłączyć,ten kabel jest do tego?
 7. Czytałem,lecz dokładnej odpowiedzi nie znalazłem, jakiś schemat czy coś w tym stylu
 8. Nie można podłączyć bez interfejsu?
 9. Jakie macie opinię na temat radia JVC KW R920BT,chcę podłączyć tube.
 10. Tak jak w temacie.Ile powinien się ładować kondensator 2 Farad nie ładowany około pół roku, oczywiście przez żarówkę 12V 5W
 11. Witam,Jak podłączyć radio JVC KW R920BT pod sterowanie z kierownicy w Vectra C 2007r.
 12. Witam.Tak jak w temacie jakie radio 2 din wybrać do Vectry C,i co dokupić żeby działały przyciski w kierownicy.Budżet:do 1500zł.Najlepiej wielokolorowy wyświetlacz.
 13. Witam.Tak jak w temacie jakie radio 2 din wybrać do Vectry C,i co dokupić żeby działały przyciski w kierownicy.Budżet:do 1500zł.Najlepiej wielokolorowy wyświetlacz.
 14. Witam.Chciałbym się zapytać jakie radio będzie kompatybilne z przyciskami w kierownicy oraz komputerem pokładowym w Vectrze C,Szukałem na ten temat dużo,lecz posty są z ponad kilku lat.
 15. Witam.Posiadam Wiki 1.9 CDTI 150km z 2006r i chciałbym wymienić żarówki w podsufitce z przodu ale nie wiem jak to rozebrać.Szukałem na forum lecz nie znalazłem.
×
×
 • Create New...
UP