Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

jaris

Forumowicz
 • Content Count

  270
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

1 Follower

About jaris

 • Rank
  Średnio obeznany

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Brodnica

Dodatkowe pola

 • Województwo
  kujawsko-pomorskie
 • Auto
  insignia 2.O cdti 160hp

Kontakt

Recent Profile Visitors

1103 profile views
 1. Ja miałem polift 2005 i halogeny okrągłe były.
 2. Jak masz zadbaną furę i chcesz sprzedać, a nie "sprzedawać", to i tak musisz zaproponować średnią cenę rynkową, bo inaczej nikt nikt nie zadzwoni. Ogłoszenie "wisi" kilka tygodni i na forum czytasz, że coś nie tak, bo ogłoszone od dwóch miesięcy, a wciąż nie sprzedane... Rynek jest, jaki jest. Masz ekstra samochód - to i tak nie jest gwarancja zainteresowania. W Płocku, Radomiu, albo Gnieźnie mają taniej i lepiej!
 3. No tak. Jednak okolice Poznania, Gniezna, Płocka, czy Radomia - ostrożność x10...
 4. Nie straszcie tak dieslami... Miałem insignię z 2009 (model 2010) i zrobiłem nią w 3 lata coś ponad 50 tys. Oczywiście najpierw zmieniłem rozrząd i uszczelkę smoka (profilaktycznie), później (przy ok. 210 000) zmieniłem dwumasę - to akurat część eksploatacyjna. I więcej nic. Dodajcie też, że 160KM ma skrzynię F40, która raczej jest niezawodna. Trzeba faktycznie dobrze trafić i po prostu dbać (ale to chyba o wszystkie auta?).
 5. No właśnie o TEDgumie słyszałem/czytałem słabe opinie...
 6. Sprawdzone. Tuleje poprzecznego górnego wahacza jak mur. Wyszło, że chyba będą to przednie tuleje wzdłużnego. I tu jest problem: opel już tego ne produkuje, znalazłem takie SIDEM - jedyne nie chińskie, ponoć belgijskie. Zna ktoś?
 7. Dzięki. Sprawdzę po powrocie z ferii
 8. Na podnośniku wytrzepana w lewo i w prawo, ale może faktycznie nie umieją sprawdzić.... Jakaś rada?
 9. Tak miałem w mondeo, więc wierzę w to. U mnie stukało, wymieniłem amory i stuka tak samo, więc raczej wykluczam.
 10. Insignia kombi 2009: Mam w prawym tyle (?) dziwne stuki. Brzmiało mi to jak stabilizator. Ale od początku: najpierw wymieniłem amorki i górne mocowania, później łączniki i gumy stabilizatora, dziś wywaliłem wszystko z bagażnika, a nawet odkręciłem lampę i dalej zonk: stuka dalej! Na diagnostyce wszystko spoko, szarpaki, bujanie, wręcz skanie i cisza. W czasie jazdy dalej stuka. Macie jakieś doświadczenie, czy pomysł, bo ja już wymiękam.
 11. Masz je też na forum https://forum.vectraklub.pl/topic/216958-vectra-c-gts-20t-2006r-ladnie-wyposa%C5%BCona/ , tyle że drożej(?)
 12. Ja miałem polift 2005 - z esp bez wyłącznika.
 13. Nie demonizujcie , że auto stoi długo i czeka na klienta. Ja moją naprawdę fajną viki ogłaszałem ze cztery miesiące i dwa telefony. Po drugim zresztą zaraz sprzedałem.
 14. ....i za chwilę będziesz miał tak samo.
×
×
 • Create New...