Jump to content

W dniu dzisiejszym został odblokowany i oddany z powrotem do użytku garaż dla klubowiczów VKP

Znajdziecie go w menu pod nazwą Garaż lub pod linkiem:

https://forum.vectraklub.pl/garage/

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Hools77

Forumowicz
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Hools77

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  wielkopolskie
 • Auto
  Opel
 1. Noo dobra więc pompa jutro idzie do regeneracji i ją tam sprawdzą , kable wszystkie zostały sprawdzane i wszystko okej jest , tylko dziwne że drugą pompę bym kupił też walnięta
 2. Więc co wszystkie te objawy nie działające zegary ani komputer pokładowy spalanie paliwa , średnia prędkość , średnie spalanie itd to przyczyna pompy ABS i te zablokowane koła teraz ? I tą co kupiłem używana też by była padnięta
 3. Witam mam problem z moją Vectra B 2.0 16v 136km 1999r gdyż kiedyś sobię jadę nagle zgasł mi silnik wcześniej już paliły mi się kontrolki ABS i TC no więc zgasł mi silnik przestał działać prędkościomierz , obrotomierz , licznik km oraz nie pokazuję spalania paliwa ogólnie nie pokazuję tam tych wartości jedynie co pokazuje dobrze to temperaturę powietrza , gościu od którego kupiłem samochód powiedział że to sterownik ABS bo jest włożony zamienik dlatego tak się stało kupiłem razem z pompą o numerach jakie powinny być no i po włożeniu zero kontaktu z pompą oraz z komputerem silnika po odłączeniu pompy jest kontakt z komputerem silnika tak samo było na starej pompie. Potrzebowałem auta szybko na wesele więc dałem do mechanika, elektryka po wymianie tej pompy jeszcze zablokowały się koła tzn nie odpowietrzyć się Tylko jedno prawe tylne się odpowietrzyć a reszta nie do tego pedał hamulca twardy jak cholera szybko włożyli stara pompę i to samo, nwm czego do winnai już mam tego dość bo auto 7 dni u mechanika stoi i nic a szkoda już kasy na takie domyślanie się może wiecie czego to winna ?
 4. Witam mam problem z moją Vectra B 2.0 16v 136km 1999r gdyż kiedyś sobię jadę nagle zgasł mi silnik wcześniej już paliły mi się kontrolki ABS i TC no więc zgasł mi silnik przestał działać prędkościomierz , obrotomierz , licznik km oraz nie pokazuję spalania paliwa ogólnie nie pokazuję tam tych wartości jedynie co pokazuje dobrze to temperaturę powietrza , gościu od którego kupiłem samochód powiedział że to sterownik ABS bo jest włożony zamienik dlatego tak się stało kupiłem razem z pompą o numerach jakie powinny być no i po włożeniu zero kontaktu z pompą oraz z komputerem silnika po odłączeniu pompy jest kontakt z komputerem silnika tak samo było na starej pompie. Potrzebowałem auta szybko na wesele więc dałem do mechanika, elektryka po wymianie tej pompy jeszcze zablokowały się koła tzn nie odpowietrzyć się Tylko jedno prawe tylne się odpowietrzyć a reszta nie do tego pedał hamulca twardy jak cholera szybko włożyli stara pompę i to samo, nwm czego do winnai już mam tego dość bo auto 7 dni u mechanika stoi i nic a szkoda już kasy na takie domyślanie się może wiecie czego to winna ?
×
×
 • Create New...