Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

m@rio75

Forumowicz
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About m@rio75

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  mazowieckie
 • Auto
  VC1.9CDTI 150KM AF40

Recent Profile Visitors

190 profile views
 1. Mógłbyś napisać i pokazać coś więcej jak to zamontowałeś?
 2. Dzięki serdeczne za cierpliwość. Jaki rząd wielkości za dołożenie AUX trzeba przeznaczyć w zaokrągleniu same graty + robota gdybym zlecał?
 3. Czyli z tyłu po kablach przy kostkach radia też się nie da - szkoda. A jest jakiś inny sposób na dołożenie bluetooth -a? Mi nie zależy na tym AUX i żeby było na wyświetlaczu Vectry. Czy zawsze musi być ten AUX najpierw?
 4. Czy w takim razie można wpiąć się w kable przy kostce - coś jak na schemacie co podałem?. Z ta różnicą, że nie chciałbym radia fabrycznego wywalać. Da się dodatkowo to tak dołożyć aby używać zamiennie z radiem?
 5. Panowie nie wiem czy się rozumiemy. Ja nie potrzebuję AUX. Nie potrzebuję tej funkcji na ekranie etc, bo ona mi nic nie daje. Mi chodzi tylko aby to sobie banglało na głośnikach fabrycznych vectry C. Chciałem to zintegrować z radiem. Rozumiem Was tak, że w radiu bezpośrednio nie ma możliwości gdzieś na płycie się wpiąć (bez AUX, którego nie chce) tak aby ten gadżet załatwiał robotę - czy tak o to chodzi ? Czyli nie ma szans na wpięcie się gdzieś do radia aby potem grało w głośnikach wykorzystując układy radia (bez AUX na ekranie). Jeżeli tak to pozostaje tylko możliwość na około. Coś w tym stylu : Tylko amplifilter 4kanałowy czy więcej trza by zmienić?
 6. nie no trzeba gdzieś do płytki radia przylutować tylko gdzie? Miałem przerabiać pod AUX ale to chyba lepsza alternatywa bo można grać i pendriva/usb, jacka, karty i bluetooth a nie tylko jack jak w AUX. Poza tym rozwiązało by to problem również tym co sobie nie mogą AUX dołożyć.
 7. Cichy nie wiem czy sobie żartujesz, czy się nie rozumiemy. To można podłączyć do jakiegokolwiek radia samochodowego, nawet safari z syreny 105. Tym bardziej do DVD90 bez AUX. Sztuką jest jedynie lub aż gdzie w tym naszym radiu wpiąć się w zasilanie i gdzie pozostałe 3 kabelki wyjścia audio i 3 wejścia audio. Tutaj podaję pierwsze lepsze linki jak to robią do zwykłych radyjek. radio na kasety tu bardziej jest to bezpośrednio pod płytki drukowane radia i tak by mnie interesowało a tu niżej bardziej na około blaupunkt ford Ja oczywiście nie przyczepię do radia tak ordynarnie aby mi szpeciło, tylko gdzieś dyskretnie umieszczę. Wolałbym bardziej zintegrować z DVD90 jak w pierwszym filmiku. Wiem, że na forum jest kilku specjalistów co przerabiają te radia i dodają AUX. Zamiast tej przeróbki AUX -dla nich- wpięcie tego gadżetu to bułka z masłem. Ja bardziej mechanik lakiernik ale lutownicy się nie boję. Może tu zajrzą. .
 8. Bez małego lutowanka zapewne się nie obejdzie. Jest tylko wejście na 3 przewody i wyjście na 3 przewody oraz dwa kable zasilające. Kwestia gdzie te 3 kabelki wejściowe oraz wyjściowe. L IN, R IN, GND oraz L OUT, R OUT, GND. wpiąć w radyjko DVD90.
 9. gPrzecież to ma być zamiast AUX do radia DVD90, które go nie posiada. Ma za zadanie poszerzyć możliwości DVD90 fabrycznego bez AUX. Wygląd to sprawa drugorzędna. Nie musi być na wierzchu, może być w schowku, w popielniczce, w półce gdzie kto woli lub lubi. Dzięki temu mam w starym gracie dyskretne wyjście USB, które może mi jednocześnie ładować telefon oraz bluetooth. Mi nic więcej nie potrzeba. Radia nie ma sensu wymieniać a pchać się w jakieś multimedialne stacje nawet chińskie nie ma sensu. Teraz zwykły telefon więcej może. Są już PC-ty na pendrive z normalnym WIN10 które radzą sobie z odtwarzaniem 4K po HDMI za 200-300zł . A tu za 14-16zł mam poszerzone możliwości radia. Chciałbym tylko DVD90 poszerzyć o możliwość odtwarzania MP3 tym gadżetem. Potem to już mogę sobe czy to telefon podłączyć, czy to dysk SSD, czy kartę - cokolwiek. Nie chcę się bawić transmiterami FM.
 10. Felga ma gniazda pod śruby kulowe (z przylgnią kulową) VW/Audi ma dużo do śrub i felg z przylgnią kulową/sferyczną. To normalne występują felgi z gniazdami pod śruby stożkowe jak i kulowe czy płaskie. Może też inne. W każdym razie nie zaleca się przykręcać felgi z gniazdami pod śruby kulowe stożkami. Tak jak nie zaleca się przykręcać felg z gniazdami stożkowymi śrubami z przylgnią kulową. Takie kombinowanie z reguły powoduje zniszczenie gniazd felgi aluminiowej lub odkręcanie się śrub. Pisali nawet tu na forum ludzie z takimi problemami. Pływająca stożek wygląda tak: Natomiast pływające kulowe np. tak: Wracając do tematu znalazłem jedynie pływające z przylgnia kulową ale średnicy M14 niestety. Vetra C (z tego co wiem potrzebuje) M12. A tych za chiny nie mogę nigdzie znaleźć. Pomoże ktoś? Szkoda aby alufele leżały w garażu.
 11. Witam Z poprzedniego auta zostały mi ładne alusy o rozstawie 5x112 z gniazdami kulowymi pod śruby. Wiem, że można spokojnie je zamontować na pływających śrubach do VC, która ma rozstaw 5x110 gdzyż 2mm jest dopuszczalne na pływakach. Oczywiście do tego odpowiedni pierścień centrujący. VC ma śruby M12x1,5mm. I o ile śrub pływających z łbem stożkowym jest do wyboru do koloru - to pływającej z łbem kulistym nie mogę jakiejkolwiek znaleźć. Pomoże ktoś z namiarem, linkiem do śruby pływającej do VC M12x1,5 z łbem kulistym. Może być używka lub nowa wszystko jedno, chciałbym te fele założyć i na przeszkodzie stoi znalezienie tylko tych śrub.
 12. Podbijam. Podpowie ktoś? Wg mnie była by to prosta i tania alternatywa dołożenia do DVD90 czytnika kart SD, mp3, usb, bluetooth zamiast przeróbki i dorabiania AUX. Co sądzicie ?
 13. Witam Czy jako alternatywa tej przeróbki i dołożenia AUX do DVD90 można zastosować ten patent bluetooth i usb oraz jack etc. Na różnych stronach i youtubach podłączają to do różnych radyjek i różnych marek aut.
 14. A to nie widać zdjęć? Kurde tylko u mnie są widoczne. Hmm.. dla sprawdzenia otworzyłem sobie na telefonie aby było na innym urządzeniu - i są widoczne. Nie wiem czy tu można wklejać linki. najtańszy przykładowy z dodatkowym USB ładującym telefon Najwyżej proszę niech admin usunie. Oczywiście mam namyśli ten dodatek podłączony do DVD90 bez AUX. Zamiast alternatywnej przeróbki DVD90 i dołożenie instalacji AUX jak jest opisane tutaj instalacja AUX
×
×
 • Create New...