Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

cypek

Forumowicz
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About cypek

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  wielkopolskie
 • Auto
  Vectra sri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za rady. Przesledzilem linie can i znalazłem że problem jest od bcm do zegarów. Wyczyściłem płytkę całą w zegarach i wszystkie styki w bcm. Auto działa bez problemów. Usunąłem też potencjalny przeciek z linki do otwierania maski. Mogło kąpać wprost na wtyczkę z bcm. ( TIS dał radę )
 2. Super schemat ale potrzebny cały żeby coś znaleźć w tym wypadku. Może ktoś ma?
 3. Tylko gdzie szukać. Magistrala jest szeregowa. Więc może któryś z tych modułów jest pierwszy i wtedy zawęzi się pole poszukiwania wan do krótkiego odcinka. Ostatnio wykopem uec i tam nie widziałem żadnych problemów z wiązkami.
 4. Kasowałem. Nie pojawiają się do czasu zwiechy.
 5. W raporcie mam wszystkie moduły ponieważ zrobiłem to po odwieszenie się. Problemem nie jest op-com. Szkoda że to stało się przedmiotem dyskusji.
 6. Nie łączy się ponieważ siada linia can.
 7. Cim był wymieniany testowany i podmieniany. Nie ma wpływu na usterkę. Zegary również.
 8. DIAGNOSTIC REPORT: VAUX-COM 120309a Please add your workshop name in the settings window **********************ECU ID STARTS********************** Source Address: CIM Identifier: 0x0015 VIN: W0L0ZCF6881046911 Number of stored fault codes: 9 B3715 - CAN-Bus No Communication with UEC (Underhood Electrical Centre) (00) - Not present B3924 - Wrong Environment Identifier Received BCM (Body Control Module) (00) - Not present B3926 - Wrong Environment Identifier Received DDM (Driver Door Module) (00) - Not present B3927 - Wrong Environment Identif
 9. Kos ma jakieś pomysły? Dwóch elektryków już poległo. Proszę o pomoc.
 10. Witam wszystkich, moje kapryśne auto nie lubi chłodu i wilgoci. Czasami nie reaguje na pilot i próbę odpalenia. Jak postoji i słoneczko przyświeca to odpali. Czasami wzbudzi się po odłączeniu Aku. Czasami w czasie jazdy też się wyłącza komp, ale wtedy wszystko się wyłącza ale silnik i wspomaganie nadal pracuje. Reszta znika na chwilę. Najczęściej pomaga naciśnięcie (muśnięcie) hamulca. Zrobiłem zdjęcie podłączonego interfejsu podczas gdy auto się zawiesiło. W którym kompie szukać przyczyny. Może wiązka gdzieś siada? Cim sprawny, zegary też jak by co. Vectra c 1.8xer 2007
 11. Dziękuje, może jeszcze komuś się przyda. Można nawet przykleić jak moderator widzi.
 12. Już zrobione. Musiałem się posilić elektrykiem. Pozdrawiam.
 13. Wiązkę sprawdzałem i nie mam wyjścia na czujnik ponieważ jest od automatu. Czy ktoś może jakimś zdjęciem pomóc?
 14. Może ktoś na schemacie pokazać chociaż?
 15. Potrzebuje dociągnąć 2 kabelki do czujnika pedału sprzęgła. Czy mógł by mi ktoś ładnie opisać lub wstawić fotkę skąd je puścić. Vectra c 1.8xer 2007.
×
×
 • Create New...
UP