Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

rollo

Forumowicz
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About rollo

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  śląskie
 • Auto
  Opel Vectra C

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wiem że trzeba odczytać błędy ale chodzi mi o to czy jak przykładowo wyskoczy błąd np.spadek napiecia lub gorszej jakości paliwo bo też potrafi sie zaswiecic to czy po jakims czasie sama zniknie.
 2. Witam jeżeli kontrolka CHECK zapali się a silnik pracuje normalnie i bez zmian i był to tylko chwilowy błąd to czy ta kontrolka zgaśnie sama po jakimś czasie czy tylko można ją skasowac przez kompa.
 3. Witam wszystkich.Raz jeszcze wyciek plynu.Zauwazylem wyciek płynu w miejscu zaznaczonym na zdjęciu wyżej u kolegi.Dolozylem dodatkowe opaski zaciskowe na przewodach gumowych ale dalej pokazuje się plyn.Pytanie do Was czy ktoś wymieniał coś takiego jak złącze bocznikujace z uszczelką bo najprawdopodobniej z tego cieknie!Jest uszczelka i przykręcone jest na dwie śruby do głowicy i w tych okolicach jest wyciek.
 4. Dlatego pytam czy po założeniu bagażnika dachowego pozostawić je otwarte na dachu czy je jakoś zdjąć żeby ich nie zgubić.
 5. Te zaślepki się otwierają do gory a nie przesuwają jak w innych oplach.
 6. Witam wszystkich.Czy podczas montażu bagażnika dachowego w oryginalne mocowania na dachu zaślepki na listwie się tylko otwiera czy zdejmuje.Pytam ponieważ zastanawiam się czy ich nie zgubię.
 7. Zobaczymy zajmę się tym w przyszłym tygodniu ale przy okazji chciałem się dowiedzieć gdzie kupuje się takie węże w razie czego bo za dużo to ich nie ma w sprzedaży a nie będę kupował całej używanej magistrali.
 8. Dzięki za parę dni to zobaczę bo może u mnie widać że cieknie płyn tylko nie wiem czy przewód czy tylko opaska puściła.
 9. Witam.Powiedz mi wymieniłeś te węże z magistrali i gdzie kupowales bo też mnie to chyba czeka.Cieknie płyn!
 10. Witam wszystkich.Czy da się wymienić te dwa przewody gumowe(na zdjeciu) .Górny łączący magistrale z łączeniem bocznikowym a drugie dłuższe magistrale z pompą wody.Cieknie płyn chłodniczy na łączeniu pomiędzy łącznikiem bocznikowym a tym przewodem gumowym.Moze tylko opaska zaciskowa puściła ale sprawdzę to dopiero za parę dni.Pytam bo jak już wymieniać to czy dostanę takie przewody w sklepie czy tylko pozostaje ASO.Czy ktoś to już wymieniał?
×
×
 • Create New...