Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Grzegorz Warszawa

Forumowicz
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Grzegorz Warszawa

 • Rank
  Nowy
 • Birthday 11/03/1972

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa

Dodatkowe pola

 • Województwo
  mazowieckie
 • Auto
  Vectra B 2.5 V 6 2000 r pakiet Irmscher

Recent Profile Visitors

167 profile views
 1. Witam serdeczni zauważyłem że nikt nie próbował wykorzystać światła h 7 jako światła do jazdy dziennej. Można to zrobić gotowym modułem, lub jeśli ktoś ma smykałkę do elektryki zrobić to samemu. Takie https://allegro.pl/oferta/automat-swiatla-dzienne-modul-dlugich-30-moc-drl-7127863891?bi_s=ads&bi_m=showitem%3Aactive&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMjEzNzk0NTYAMTMzNTM0AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=dcea8416-02f2-4640-8ef2-2834a6bb038e lub https://allegro.pl/oferta/modul-swiatel-dziennych-swiatla-dzienne-homologacj-6013578829?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aqueryandcategory&bi_c=ODI0Y2E3ZTYtMGZmOS00OWNiLWJkY2EtMGJjNTUwODIwNjZmAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=401eb1ff-6962-40e5-b841-a2f4bfa9368b
 2. Najczęstszą przyczyną check engine na gazie jest niezgodność na sondzie lambda.Silnik głupieje ponieważ sonda przekazuje sterownikowi dziwne dane, który wysterowana jest na PB a nie gaz nawet przy mapie w gazie z komputera paliwa. Przy jeździe ze stałą prędkością z niskimi obrotami zdarza się że skład spalin dla sondy się nie zgadza i wywala check. Pomaga regulacja i wymiana filtrów. Przerobiłem ten problem na dwóch autach z dwiema różnymi instalacjami Prostą silnikami krokowymi w astrze f i sekwencją w vectrze b 2,5 v6. Dbałość o czystość filtrów i regulacja to najlepszy sposób na likwidację problemu.
 3. Witam serdecznie sam też poszukuję pokrycia słupków bocznych, są nieosiągalne w magazynach opla w całej europie brak. Widziałem w Rosji i w Hiszpanii ale cena powala. Zastanawiam się nad pokryciami słupków od innych modeli podobnie wygląda do merivy ale nie miałem i w ręku żeby porównać.Na stronie doopla.pl kupiłem lewe pokrycie na pytanie o prawe otrzymałem odpowiedz ze już nie produkuje się. Tak więc z dwóch zrobię jeden wykorzystam starą lewa stronę ponieważ jeden bok uszczelki jest ok jakoś to posztukuję.
 4. Jest nawet temat na forum jeden z członków się podjął i przełożył
 5. Wiem że były udane próby włożenia M 32 do vectry B, zastanawia mnie tylko czy nie lepszą opcją była by skrzynia F 40. Niestety z samych rysunków na stronie z modelami skrzyń trudno ustalić która wersja będzie pasować zamiast F 23. Mówimy oczywiście o silniku V6 2,5 . Miał ktoś może możliwość porównania i stwierdzenia czy może pasować.
 6. Dzięki już myślałem że nikt tu nie zagląda.
 7. Witam to mój pierwszy post. Posiadam VB z roku 2000 w pakiecie stylizacji link do strony obok: https://www.irmscher.com/de/produkte-opel/vectra/b/mj-ab-2000.html . W moim samochodzie problemem są braki zaślepek pod podnośnik z prawej i lewej strony przód. Są dość specyficzne zaślepki profilowane i dlatego jest problem ze znalezieniem odpowiednich. Prośbę mam o ewentualną pomoc w poszukiwaniu takowych. Wiadomości proszę przesyłać na skrzynkę. Nakładka na próg wygląda tak:
×
×
 • Create New...