Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Duke_

Root Admin
 • Content Count

  13194
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  63

Everything posted by Duke_

 1. Sport Star 18" wróciły na swoje miejsce
 2. No od czasu do czasu trzeba. Szczególnie letnią porą
 3. Odpowiadając na pytania z PW, emaili i messengera na fb - nie, nie sprzedałem i500, mam ją nadal i ma się dobrze. Wczoraj wyciągnąłem z garażu i umyłem
 4. Dzięki za pomoc Chodzi o zespół De Silvers
 5. To może tym razem ja poproszę o pomoc w głosowaniu na zespół De Silvers dla mojej małej bratanicy. Będę wdzięczny a zarazem chciałbym zobaczyć czy VKP jest nadal takie silne jak kiedyś https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2736099639770806&id=193340514046744
 6. Wiesz z pewnością już że w Insigni drzwi automatycznie się ryglują po ruszeniu? Lusterka też wtedy mają się składać?
 7. Ja czytałem na forum że rakiety typu Apollo miały wadliwe silniki, chyba jednak jej nie kupię. Tak mniej więcej brzmią wypowiedzi ludzi którzy nigdy z tym autem nie mieli styczności ale coś gdzieś przeczytali i zakładają z góry a pojęcia nawet nie mają o co chodzi.
 8. Powiem inaczej, dopóki jeżdżę jak jeżdżę, wymieniam olej tak jak się należy i kiedy się należy na taki jak się należy i z autem nic się nie dzieje to fabryki poprawiać nie mam zamiaru.
 9. Tak masz rację i wtedy wyjeżdżam na autostradę i po kłopocie
 10. Myślę że autor będzie na tyle miły aby dodać fotki
 11. Tak, jadę 200m do przodu i 100m do tyłu aż dojadę do pracy skrzynię mam F40 raz na jakiś czas wyskoczy mi komunikat jak np wczoraj Zrobiłem na autostradzie ok 10-12 km i komunikat zniknął a więc dpf wypalony Moim zdaniem ludzie PRZESADZAJĄ z tymi dieslami. mam - jeżdżę krótkie i długie trasy - dpf nie wycięty bo po co - jestem zadowolony
 12. Jeżdżę nią od 2015 i nic się nie dzieje, od czasu do czasu jadę autostradą a tak tylko po mieście. Czasy kiedy się wierzyło że diesel jest tylko na trasy minęły.
 13. Ja mam też do pracy 4km i jeżdżę Insignia A20DTH i co to ma do rzeczy?
 14. Auto zajefajne, kolor zewnętrzny jak i wewnętrzny. Wyposażenie i km bajka. roczne auto tylko cena daje dużo do myślenia https://m.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/opel-insignia-st-business-inno-2-0cdti-1-9-fin-navi/883093411-216-6235?utm_source=sharesheet&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_android
 15. No to jak koledzy, robimy zrzutke i wykupujemy Opla?
 16. Kolega ma Mazda 6 diesel 2.2 i przejechane nie całe 150 tyś i już łańcuch rozrządu wymieniał bo się naciągnął. Bolączka Mazdy.
 17. Wracając do mojego ostatniego zdania w poprzednim poście, Insignia A przed liftem i jej ładny tyłeczek, nie ważne czy otwarty czy zamknięty, zawsze ciągnie do patrzenia.
 18. Kup oryginaly chyba ze chcesz cale auto obnizyc to wtedy i przod i tyl
×
×
 • Create New...
UP