Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Sebastian CH

Forumowicz
 • Content Count

  578
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Sebastian CH

 1. Umyłem i wysprzątałem. Zatankowałem i przewietrzyłem na odcinku 600 km.
 2. wczoraj tankowanie, 300 km, dziś tankowanie 300 km, znowu tankowanie.
 3. Założone heble 314 na przód i na tył kolejny komplet wentylowanych. Umyta i wypachniona .
 4. Wyczyściłem i polakierowałem wczoraj przednie zaciski 314 i czkają na założeni dziś.
 5. Wymiana oleju (Motul), filtrów. drążków stabilizatora i lewego przedniego wahacza.
 6. Viki otrzymała nowe pióra wycieraczek. Przy okazji została porządnie umyta przednia szyba.
 7. Teraz już nie ma ich w sprzedaży. Obecnie mam barakudy.
 8. U nie MagicJet wytrzymały około 130 tyś.
 9. ciekawa teoria co do sprzęgła. Nie mniej jednak oczywiście mniej sprawny kierowca spokojnie narobi sobie kłopotu w górzystym terenie którego w nadmorskiej części Chorwacji nie brakuje. A wjazdy na wspomniane szczyty faktynie wspaniałe i malownicze. Też polecam.
 10. Ja też byłem pierwszy raz w ciemno z 2 letnim dzieckiem. w zasadzie nie ma mozliwości nie znaleźć lokum. Wszystko jest kwestią gustu i kasy. Widoki w Chorwacji na rivierze lub wyspach co do zasady są fantastyczne. Plaże raczej kamieniste, ale i to ma swoje plusy. oczywiście nic nie zastąpi złocistego piasku bałtyckich plaż, ale błekit morza i nieba przez cały pobyt pozwala spokojnie zapomnieć o kamykach. kraj jest ogólnie przyjazny i ludzie normalni. Ja czuje się tam jak u nas. Z dogadaniem się z miejscowymi nie ma problemu - grupa jezyków słowiańskich - mentalność podobna.
 11. Zerknij sobie trochę do wczesniejszych postów. jest tam wiele prtopozucji. W temacie są też opisane ciekawe strony z ofertami i wiadomościami co do trasy. Ja polecam Dalmację - wybrzeże Riviery Makarskiej. Są tęż miłośnicy wysp. jest w Chorwacji w czym wybierać. można spokojnie jechać w ciemno i zawsze sie coś znajdzie. Jedziesz wdłóż wybrzeża i ogladasz miasteczka i na miejscu szukasz. Nic prostszego. Fakt ze podczas jednego z wyjazdów szukałem kwatery kilka godzin ale to był w Boże Ciało (ludzie swiętowali) i żywej duszy z ofertami.
 12. To powiem szczerze, że masz bardzo dobre spalanie. U mnie w mieście na 44 l. LPG pokazuje około 280 km. Ja codziennie robię do pracy 25 km w jedną stronę i cały czas w korku.
 13. Z tego co pamiętam to tu w temacie jest sporo mowy o rozpórce od kolegi Aracle - on zrobił uwzględniając chyba wszystkie problemy i jest montowana na dwie śruby co daje pewność, że można normalnie założyć bez podnoszenia auta i strachu. Ja mam już chyba trzy lata i jestem mega zadowolony.
 14. Dzięki pomocnej dłoni Zbigosa Viki otrzymała zestaw nowych świec.
 15. Było już o tym kilka razy. ale powiem tak, że u mnie na manualu w mieście 15-17 wiec pewnie w automacie z 1litr więcej. w trasie 11-14 w zalezności od warunków
 16. Ja polecam Tucepi - kilka km za Makarską. Fajne małe miasteczko z portem jachtowym. w sam raz na wypad z dziećmi. A do Makarskiej jak sie chcesz pobawić blisko. W samym Tucepi w zasadzie też nie brakuje infrastruktury.
 17. Osobiście nie ma nic z elementów ELPIGAZ , ale serwisuje swoja viki od chwili zakupu właśnie w tej stacji w Wawie. Niebawem będę wymieniał chyba reduktor i ten serwisant proponuje właśnie ich produkty - sam widziałem jak montowali do silników 10 i 12 cylindrowych. Ja pewnie się na ich reduktor zdecyduje.
 18. Wymiana czujnika poziomowania xenonów - oś przednia. Wczoraj mycie - dziś deszcz
 19. Oj czytam i zazdroszczę. Niby już odpoczywałem w tym roku ale tęskni się za CRO
×
×
 • Create New...