Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

B Linda

Forumowicz
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About B Linda

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  mazowieckie
 • Auto
  Opel Vectra C

Recent Profile Visitors

294 profile views
 1. Nie, jak włączę ECO i nawiew jest włączony to jest cisza.
 2. Witam. Wymienione zostało:używana skrzynia od Anglika, kompletne sprzęgło wraz z wysprzeglikiem i nastąpiła cisza. Po wyjęciu starej skrzyni, wyleciał z niej żółty olej. A był czerwony.
 3. Witam. Posiadam VC, słychać sprężarke klimatyzacji, chłodzić dobrze chłodzi. Dobijalem czynnika i jest to samo, słychać po włączeniu klimy jakby jakieś łożysko(tarcie, świergot), po wyłączeniu nawiewu cisza zupełna. Hałas nie jest ciągły, co jakiś czas się pojawia. Ostatnio był spuszcznny cały czynnik, odkręcony przewód od sprężarki i na końcówce czarno. Obawiam się, że opiłki pojawiły się w układzie. Teraz pytanie, co do wymiany i ile koszt takiej naprawy?Słyszałem, że do wymiany kompresor, osuszacz, płukanie układu. Jakieś sugestie, ktoś robił już taki zabieg?
 4. A tu było na początku chrobotanie podczas hamowania silnikiem, potem już nawet podczas przyspieszania. A teraz do tego dochodzi trzęsienie całym samochodem.
 5. Witam. Mam tą samą przypadłość. Czy zrobiłeś coś z tym, jakaś diagnoza?
 6. Witam. Taką przypadłość mam też ja. Już kawałek czasu na tym jeździłem, ale chyba jest coraz gorzej. Teraz nawet przy przyspieszaniu słychać ten dźwięk i trzęsie całym samochodem. Może ktoś ma jakiś pomysł co to może być?
 7. Witam. Jaki wlać olej do Vectry c z18xer 2007r.? Teraz mam GM 5W30,przebieg ok. 180tyś
 8. Witam. Poszukuję skrzyni biegów do Vectry c z18xer 2007r OPC. Teraz mamskrzynię o oznaczeniu F17 C374.
 9. Witam Faster87. Mam Viki taka jak ty, też mam właśnie takie objawy jak opisujesz. Teraz pytanko. Wyszło na to, że trzeba wyjąć skrzynię i rozebrać żeby się tam dostać?Tego sprzęgła nie wymieniałes? Jaki koszt takiej naprawy?
 10. Może łożysko oporowe, czy docisk?Dodam, że biegi wchodzą płynnie, na sprzęgłe nie ma żadnej różnicy. Wszystko jest ok
 11. Witam. Sprawdziłem stan oleju w skrzyni, przy spuszczeniu przez dolna pokrywę, która jest zamontowana chyba na 10śrub, wylecialo litr oleju(olej czyściutki, kolor czerwony). Zająłem ok. 1,8litra nowego oleju, zgodnie z katalogiem. I różnicy nie widać. Chyba nie olej był przyczyną tego hałasowania. Może ktoś coś jeszcze ma jakąś poradę?Dzięki z góry
×
×
 • Create New...
UP