Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Jarczano

Forumowicz
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Jarczano

 • Rank
  Nowy

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Mielec

Dodatkowe pola

 • Województwo
  podkarpackie
 • Auto
  Opel Vectra C Elegance 02' Z18XE 122KM LPG

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zamek już działa. Uszkodzona była wiązka. Dziękuję wszystkim za pomoc.
 2. Tak, robił mi to elektromechanik, cim został wylogowany i zalogowany. Po wymianie zamek działał bez zarzutu. Auto już jest u znajomego mechanika, ma sprawdzić co to się dzieje.
 3. Wymieniłem moduł cim w październiku.
 4. Niestety klapa. Wymieniłem cały zamek - nie działa, podmienilem sam mikrostyk w moim zamku - nie działa. (Część używana) gość podpowiedział, że to pewnie wiązka. Co ciekawe, mam wymontowany cały zamek, klapa jest otwarta, a kontrolka informacyjna o otwartej klapie bagażnika się nie świeci.
 5. Wyciągnąłem cały ten zamek. Pytanie czy to cała ta część jest do wymiany? I czy to wiąże się z jakimś programowaniem nowego zamka?
 6. Ta zakreslona na czerwono czy niebiesko? Tą czerwoną wypialem, są tam 2 piny, lekko zaśniedziałe, taki zielony nalot, ale w małej ilości. Jeszcze ustalmy szczegóły, jak nazywa się ta część którą na zdjęciu wyżej odkrecilem i ta część do której jest wpieta duża żółta wtyczka?
 7. Zdjalem tapicerkę i odkrecilem zamek. Mam też ściągnąć ta linkę? Nie chce za bardzo zejść, ale poza tym to co trzeba wyczyścić w tym zamku? Bo tam nie ma co rozkręcić już.
 8. Ok, tylko teraz jak w ogóle się zabrać za otwarcie tego bagażnika? Od środka go jakoś ruszę?
 9. Potwierdzam, rocznik 2002 Zdjęcia podgladowe w załączniku
 10. Witam, Padł mi zamek klapy bagażnika. Wciskając guzik na klapie nie ma tego charakterystycznego dźwięku, że zamek się otwiera. Zimą zacinał się, za którymś naciśnięciem dopiero się otwierał, trzeba było parę razy zamknąć/otworzyć samochód i zaskakiwało. Teraz padł chyba całkowicie i nie chce się otworzyć. Jaka może być tego przyczyna? No i jak teraz ten bagażnik otworzyć? Jest otwór na kluczyk w tym guziku klapy, ale w żaden sposób się nie przekręca.
 11. Strzał w dziesiątkę... Samochód jeździ jak szalony. Mechanik był w szoku jak mu powiedziałem, że to mogą być źle wtyczki wpięte.
 12. A drugi nie jest trochę niżej? tak jak te 4 śruby trzymają i na środku jest wyjście na czarną wtyczkę
 13. Mechanik mówił że są 2 czujniki wału korbowego obok siebie. Jaki numer to nie wiem. Pytanie czy oba są identyczne, jak kupię jeden to wstawię go w zależności czy padł ten szary czy czarny. Chyba że przy błędzie ten czujnik "A" jest jakoś oznaczony który to dokładnie
 14. A kod błędu to: 0335 (sprawdzony metodą hamulec + gaz) czyli - Nieprawidłowy sygnał z czujnika obrotów wału korbowego „A"
×
×
 • Create New...
UP