Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Raz

Forumowicz
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Raz

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  warmińsko-mazurskie
 • Auto
  Vectra C GTS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Założyłem na tyl te 286 mm i jestem zadowolony z efektu. Jak dla mnie elegancko się wyrównał przód z tyłem. Dzięki za pomoc.
 2. A jak dam 286, to tył się wyrówna względem przodu? Nie chcę przodu zmieniać na niższe, skoro je wymieniałem 2mc temu.
 3. Muszę wymienić sprężyny z tyłu, bo jedna pękła. Z przodu mam założone o wys. 315 mm. Jak na tył założę 269 mm to będzie równo stał? Zawieszenie sportowe obniżone 1.8 GTS 122 KM
 4. A mógłbyś podesłać link, z jakiej strony najlepiej to zrobić?
 5. Dziękuję bardzo. A jest jakaś możliwość sprawdzenia rzeczywistego przebiegu?
 6. Jestem po wymianie klapy. Niestety nie jest ona w rewelacyjnym stanie, ale ja nie o tym. Do klapy dostałem spoiler firmy IRMSCHER. Problem jest taki, że jest oderwany od niej i są w nim wyłamane mocowania. Dodatkowo na klapie jest całkiem pokaźny "placek" rdzy. Ale myślę, że można go tam jakoś zrobić pewnie. Przechodząc do meritum: Czy da radę jakoś przymocować ten spoiler do klapy, aby mi nie odpadł podczas jazdy? Czytałem, że dużo ludzi przykleja go na klej do szyb samochodowych. Czy będzie to wystarczające, bo raczej nie da rady dać dodatkowo śrub, skoro mocowania są wyłamane. Proszę o jako
 7. Dzięki za szybką odpowiedź [emoji6]
 8. Posiadam vectre c gts liftback z 2002 roku. Muszę wymienić tylną klapę, ponieważ trzasnęła mi tylna szyba (trochę jej pomogłem [emoji52]). Znalazłem klapę z polifta z 2006, wersja angielska. Moje pytanie, czy ta klapa będzie pasować do mojej Vectry? Proszę o odpowiedź.
 9. Ja mam webasto thermo top e i jak teraz je włączę to po chwili samo się wyłącza, to nie wiem czy coś jest zepsute, czy po prostu temperatura na dworze jest za wysoka?
 10. A jak jest dokładnie z tym Webasto? Będzie działać dopiero jak temperatura na zewnątrz spadnie dobrze poniżej zera?
 11. Żółty 20A. Tylko za zasilanie webasto. U mnie jest obok akumulatora, nie w głównej skrzynce. Jak nie wiesz, który to włącz webasto i wyciągaj po kolei wszystkie, aż się wyłączyć. Tylko uważaj, bo Ci się radio może rozkodować.
 12. Witam. Posiadam Webasto thermo top e plus pilot t90. Mam taki problem, że webasto włącza się z pilota, ale po ok. 3 minutach samo się wyłacza, nie mogę go sam wyłączyć pilotem. Pilot zaprogramowałem zgodnie z instrukcją. Tryb wentylacji nie włącza się wcale (nie leci powietrze do kabiny). Mógłbym mi ktoś pomóc z tym problemem? Z góry dzięki. Samochód to Vectra C GTS z 2002 r 1.8 Benzyna. Webasto niefabryczne.
×
×
 • Create New...
UP