Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

ijido

Forumowicz
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ijido

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  małopolskie
 • Auto
  Vectra C 1.8 benzyna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No widzisz widocznie może jest inny układ bezpieczników. Zasilanie sprawdzałem skrupulatnie i kilkakrotnie. Musiałem z igły zrobić przedłużkę bo miernik nie sięgał do styków. Wg rozpiski która ją posiadam bezpiecznik 13 w skrzynce to zmywacze reflektorów. pozatym wszystkie niezależnie bezpieczniki zostały sprawdzone.
 2. Na stykach 64 31 i 32 jest zasilanie. Bezpiecznika fe 13 nie było wogóle, reszta sprawna.

 4. Oj nie wiem ktory. 2004 2005, przed FL. Odpiąłem aku na ponad 3h i nic.
 5. Oj nie wiem ktory. 2004 2005, przed FL. Odpiąłem aku na ponad 3h i nic.
 6. No z tym jest problem bo nie mam jak go zawieść bo nie kręci. A to jest ciasny parking wewnątrz osiedla Krakowiaków na Nowej Hucie. Może ktoś z kolegów ma jakąś możliwość?
 7. U mnie nie myłem tylko grzybami na sucho w bezpieczniej jak pisałem w pierwszym poście. I nie mam punktu zaczepienia.
 8. No w tamtym temacie wkońcu nie było rozwiązania. Przekaźniki działają, zamieniłem je tymi samymi modelami dla pewności jakby któryś przestał, bo są po 2 jednakowe w szynie. Niech ktoś rozwinie te skróty uec i inne które się tu przewijają odnośnie elektryki i gdzie one są.
 9. Dzień dobry. Sprawa dziwna bo auto przestało kręcić. Wszystko było dobrze, ale uzupełniałem bezpieczniki. I wymieniałem bezpieczniki pomylone na wartości właściwe wg instrukcji bo kilka było wsadzonych o losowych wartościach. Po dokładnym zrobieniu tych bezpieczników auto nie chce zakręcić. Zawieświeciła się dziwna kietownica z wykrzyknikiem, wskaźnik paliwa leży a pół banku paliwa, na komputreze pokazuje że F kilometrów lub zero lub ---, nie kręci tylko słychać że trzy cyknięcia przekaźników pod maską. A całość zaczęła się tym, że wywaliło 10A zabezpieczenie aku po zwarciu do masy lampki ze schowka, wziąłem bezpiecznik z klimy i auto jeździło normalnie tydzień. Dlatego coś gdzieś się wyłączyło czy coś po poprawianiu bezpieczników. Ktoś ma pomysł gdzie szukać? Co może być przyczyną? Pomocy bo kobieta nie ma czym jeździć do pracy. Dobrze że corka na wakacjach jeszcze.
×
×
 • Create New...