Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

ijido

Forumowicz
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ijido

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  małopolskie
 • Auto
  Vectra C 1.8 benzyna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No widzisz widocznie może jest inny układ bezpieczników. Zasilanie sprawdzałem skrupulatnie i kilkakrotnie. Musiałem z igły zrobić przedłużkę bo miernik nie sięgał do styków. Wg rozpiski która ją posiadam bezpiecznik 13 w skrzynce to zmywacze reflektorów. pozatym wszystkie niezależnie bezpieczniki zostały sprawdzone.
 2. Na stykach 64 31 i 32 jest zasilanie. Bezpiecznika fe 13 nie było wogóle, reszta sprawna.
 3. Wszystkie bezpieczniki raczej sprawne, znaczy nie widzę uszkodzeń. Kolega Sojus podjechał z kompem i wyszło z niego coś takiego: U2105 - Brak komunikacji magistrali CAN z modułem sterującym silnikiem (00) - Obecny **********************KONIEC ECU ID********************** **********************POCZĄTEK ECU ID********************** Source Address: ABS/TC/ESP Adres źródłowy: 0x00000243 Identyfikator: 0x0301 Nazwa systemu: ESP EBC430 Numer sprzętu:12801327 Numer części:13136694 Numer wersji oprogramowania: 00C3552E Opis systemu: TRW 0300 Hardware key number
 4. No z tym jest problem bo nie mam jak go zawieść bo nie kręci. A to jest ciasny parking wewnątrz osiedla Krakowiaków na Nowej Hucie. Może ktoś z kolegów ma jakąś możliwość?
 5. U mnie nie myłem tylko grzybami na sucho w bezpieczniej jak pisałem w pierwszym poście. I nie mam punktu zaczepienia.
 6. No w tamtym temacie wkońcu nie było rozwiązania. Przekaźniki działają, zamieniłem je tymi samymi modelami dla pewności jakby któryś przestał, bo są po 2 jednakowe w szynie. Niech ktoś rozwinie te skróty uec i inne które się tu przewijają odnośnie elektryki i gdzie one są.
 7. Dzień dobry. Sprawa dziwna bo auto przestało kręcić. Wszystko było dobrze, ale uzupełniałem bezpieczniki. I wymieniałem bezpieczniki pomylone na wartości właściwe wg instrukcji bo kilka było wsadzonych o losowych wartościach. Po dokładnym zrobieniu tych bezpieczników auto nie chce zakręcić. Zawieświeciła się dziwna kietownica z wykrzyknikiem, wskaźnik paliwa leży a pół banku paliwa, na komputreze pokazuje że F kilometrów lub zero lub ---, nie kręci tylko słychać że trzy cyknięcia przekaźników pod maską. A całość zaczęła się tym, że wywaliło 10A zabezpieczenie aku po zwarciu do masy
×
×
 • Create New...
UP