Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

 • Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
 • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
 • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
 • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Niewierny

Forumowicz
 • Postów

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Niewierny

Dodatkowe pola

 • Województwo
  opolskie
 • Auto
  Vectra B 98r 2,0 DTI
 1. Witam. Co do mojego problemu - brak ryglowania (a przy tym alarmu) - udało mi się rozwiązać ten problem. Stan wiązki w drzwiach kierowcy jak i pomiędzy drzwiami, a budą był dobry, a jednak sygnał nie przechodził. Okazało się, że zaśniedziały mi styki w tym gnieździe do drzwi kierowcy Szkoda, że nikt nie pomógł, ale ważne, że udało się znaleźć i rozwiązać problem. Pozdrawiam.
 2. W drzwiach od kierowcy w zamku musiał Ci paść mikrostyk odpowiedzialny za konkretnie drzwi od kierowcy(są 2). W prawych tylnich drzwiach albo przerwało Ci się okablowanie między słupkiem a drzwiami, albo też mikrostyk w tych drzwiach. U mnie np. przez padnięty mikrostyk w prawych tylnich drzwiach rygiel ciężko chodził, pewnego razu ledwo je otworzyłem, by później zamknąć na amen w pacierzu I dopiero wymiana mikrostyku pomogła, rygiel udało mi się jakoś szczypcami wyciągnąć. Ja zaś mam inny problem. Centralny mi działa, wszystko ładnie zamyka i otwiera, ale... Nie rygluje mi drzwi i to zarówno z pilota jak i z kluczyka, co z kolei jest problematyczne, gdyż nie chce mi się uzbroić alarm (mam fabryczny). Bezpieczniki sprawdzone, sprawne (zarówno 11 jak i 21), po naciśnięciu na "ludzika" w konsoli dioda miga. Mikrostyki w drzwiach kierowcy oba sprawne(dziś rozbierałem i sprawdzałem). Radio fabryczne, pilot też cacy. Dodam, że szyby mi do góry normalnie podnosi z kluczyka(komfort), a nie chcą się drzwi zaryglować i uzbroić alarm... Nie mam pojęcia co mogło się stać. Samochód - vectra B w sedanie, 2.0 dti, 1998r. Za wszelką pomoc dziękuję bardzo.