Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Dominik 27

Forumowicz
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Dominik 27

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  świętokrzyskie
 • Auto
  Vectra C fl

Recent Profile Visitors

459 profile views
 1. Witam, w zeszłym roku miałem ten sam problem. Gwint wyszedł wraz z cienkim przewodnikiem, obudowa z grotem została w głowicy. Z pomocą przyszedł długi gwintownik m6 albo m5( nie pamiętam) śruba z zakończona oczkiem i młotek bezwladnosciowy, WD i trochę delikatnej pracy. Urwana cześć świecy jest pusta w środku, robimy w niej gwint, ok 6-7 nitek, wkrecamy śrubę lejemy WD i tak milimetr w górę później delikatnie w dół, po ok 15 min. Cała dolna część świecy wyszła. Stożek na dolnej części nie uszczelnia idelanie i sadze oblepiaja świece...
 2. Nie wiem czy dobry temat, może ktoś z kolegów wie co to za cholera? (już wiem) tylko dlaczego policja się czepia? drl też ma e4.
 3. U mnie działa już dobre pół roku, ale postanowiłem go całkowicie zdemontować z płytki i rozebrać. Trzeba wyczyścić i delikatnie podgiac blaszane styki Przepraszam za brak zdjęć, dopiero później uświadomiłem sobie że mogłem zrobić fotorelacje...
 4. Nie pamiętam, ale mogę sprawdzić w wolnej chwili. Ten sam problem był z światłem funkcji np. Grzane stołki też dawały po oczach, tam na bank podstawialem 470ohm. obudowa smd oczywiście, ori maja chyba 270.
 5. Kolego iras584 u mnie przyciski świecą tak jak radio, miałem problem z regulacją nawiewu i temp. One świeciły dużo mocniej... Rezystor załatwił sprawę
 6. Ja natomiast często piję kawę, ewentualnie napój w puszcze. Na wakacjach spełniło swoje zadanie. Dla pocieszenia kolegów wielce "zniesmaczonych" zamówione już ori... Obym później nie musiał sprzątać i rozbierać tunelu
 7. Witam. Na wstępie chciałbym podziękować za wskazówki wszystko świeci idealnie równo, telefon chyba sobie nie radzi w ciemnościach zastosowane kolory to, czerwony i 7000k co dało efekt mięty, bardzo przyjemny w nocy pozdrawiam.
 8. To nie była kwestia oszczędności. W ori zmieszczą wam się dwie duże kawy z bp i nic się nie dzieje złego? To było robione na szybko przed wyjazdem na wakacje w planie jest szpachla i malowanie całości.
 9. Trochę odgrzeje stałem się właścicielem vc już jakiś czas temu, wszystko fajnie, wygodnie, miejsca od cholery! Ale... Ilość schowków w tym samochodzie woła o pomstę. Zamiast schowka miałem port telefonu który nie był do niczego potrzebny. Wybaczcie że nie robiłem fotek podczas pracy:( a więc trochę narzędzi, dwie obudowy po przeplywce i ząbek umiejętności Trzeba tylko wyciąć tunel kablowy, całość jest dość głęboka i przeszkadza.
×
×
 • Create New...
UP