Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Arkadius7

Forumowicz
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Arkadius7

 • Rank
  Nowy

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe pola

 • Województwo
  dolnośląskie
 • Auto
  Vectra c 2.2 DTI GTS

Recent Profile Visitors

241 profile views
 1. Raczej masz włączone światła dzienne u mnie tak było paliły się po przekreceniu kluczyka DIAGNOSTYKA-> WYBIERAMY ROCZNIK-> WYBIERAMY MODEl Vectra-C/ Signum-> NADWOZIE-> UEC -> PROGRAMOWANIE -> KONFIGURACJA WARIANTÓW PROGRAMU -> światła do jazdy dziennej i wybieramy jeden z czterech wariantów(wybierz pierwszy z góry )-> PROGRAMUJ i po sprawie
 2. Wyjmij manetke i przeczysc styki jak nie pomoże to wymiana manetki
 3. Komputer masz pewnie nie aktywny. Op comem da się zrobić .
 4. Ktoś pomoże Na wyświetlaczu nie ma zakładki BC, w opcomie w ustawieniach cid nie mam zmiany wariantu programowania żeby odblokować komputer. Jest tylko progr.can (duza pręd.) program. can (średnia pręd.) prog. can (mała pręd.) Podobno cid nie obsługuje manetki tylko gid?
 5. Kupiłeś a teraz się pytasz czy będzie dobry, zła kolejność. Trzeba było słuchać
 6. Witam Proszę o pomoc w doborze odpowiedniego wyświetlacza który obsłuży manetke bc. Aktualnie jest: -cid (kolorowy) od radia opera z navi -radia fabrycznego nie ma -mam cim DL Wyświetlacz pokazuje tylko godzinę i datę oraz np. brak płynu, spalona żarówka itp. Próbowałem op comem ale nic nie pomaga. Vectra c 2,2dti 2003 przedlift Za wszelkie informacje Dzięki
 7. Również polecam DL tydzień temu wymieniałem XR w VC 2.2dti 2003 bo zaczął się sypać. Musisz kupić wylogowany lub z pinem (kodem car pass) dawcy.
 8. Mam czas blokady 1:20 Zostawiłem z przekreconym kluczykiem na prawie 2 godziny i nic nie pomogło blokada jest aktywna i jest 1:20. W pierwszym polu wyświetla źle wpisany kod.
 9. Witam wszystkich Wracam ponownie do tematu. Cim nie przyjmuje kodu car pass wszystkie inne moduły przyjmują. Kupiłem Vectre bez radia którym mozna bylo sterowac komputerem, wiec dokupilem manetke do komputera ale stanął mi na drodze cim a chciałbym to w końcu zrobić. W cimie widnieje częściowo inny vin niz mam faktycznie. Czy to może być wina czegoś uszkodzonego w cimie? Wszystko mi działa kierunki, zegary nie mam z niczym problemu. Macie panowie jakieś pomysły, może odłączyć cim i jeszcze raz podłączyć. Moje auto: Vectra c 2.2dti 2003 r gts
 10. W immo i cimie jest inny vin 20BQFQR........ moj vin W0L0ZCF..... dalsze cyfry sie zgadzaja. W innych modulach jest moj vin i przyjmuja moj kod dostepu. Z tego co widze to cim i immo zostaly wymienione i potrzebuje do nich inny kod?
×
×
 • Create New...
UP