Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

bugaj102

Forumowicz
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 1. Nie chodzi o stodołę. Widzisz to nie ja do tego tak podchodzę tylko ty bo to że tobie poszedł na złom nie znaczy że każdy ma iść. Powiedz mi kiedy miałby rozrząd się przestawić w nocy kuny czy wiewiórki przestawiły?
 2. Sorki. No to dziwne, że problem z rozrządem jak auto dzień wcześniej nie miało takich objawów tyle tylko, że ciężko zapalił. Na planu tak jakby chciał zapalić ale nie może. Obroty podskakują do 500 i znów na zero. Jaki koszt naprawy pompy?
 3. Z tego co wyczytałem to jak dobrze rozumiem z przelewów przy wytryskach powinna iść ropa? A u mnie jest susza
 4. Ale myślę że jakby był zapowietrzony to by odpalił chociaż na chwilę z plaka a on kręcił i lipa nic.
 5. No nie odpaliło kreci ale nie odpala plak prosto w dolot i lipa. Z przelewów nie leci ropa na przewodzie powrotnym z pompy paliwo jest.
 6. Okey jutro dam znać jak wyniki. Żona na końcu ciąży a tu taki psikus ;(
 7. Powiem tak auto jeździło normalnie teoretycznie nie działo się nic prócz dłuższego odpalania około 10 sekund maksymalnie ale to też nie było regułą raz odpala od strzała raz musiał chwilę zakręcić najgorzej było w wigilię, świece się zagrzały zakręciłem nic dopiero za drugim razem pojechałem w trasę 50 km i nic się nie działo nie szarpał nie dławił się normalnie jechał wróciłem do domu postawiłem auto trochę w innym miejscu i następnego dnia nie odpalił. Ale często stawiam auto w innym miejscu praca sklep i inne miejsca a z poziomica nie chodzę i nie sprawdzam poziomu ;d
 8. Jutro naładuje akumulator i proba. Jeśli nie odpali to na 100% pompa?
 9. Witam. Mam problem ze swoją vectra, przeczytałem pół internetu i nic nie dziala a mamy okres między świętami więc mechanicy zamknięci. Mianowicie w Wigilię zrobiłem autem 50 km bez problemów nie szarpał nie dusił trochę ciężej odpalił ale to przez ostatnie dwa tygodnie było norma więc myślałem że to temperatura może świece po świętach się tym zajmę a tu pierwszy dzień świąt i zonk wsiadam kręcę nie odpala psikam plakiem przez turbo nie odpala raz tak w połowie jakby zaskoczył i znów cisza. Kupiłem w piątek elm 327 na nr ale nie mogę się polaczyc. Pomóżcie czy to jest pompa czy coś innego? Auto
 10. Właśnie podłączony drugi zero błędów więc to na 99 % sterownik ale aż tak się rozje...?
 11. Doszedł błąd 335 auto nie odpala. (Tak wiem ze jak jest uszkodzony czujnik położenia walu korbowego auto nie odpali)
 12. W sterowniku nie ma żadnych uszkodzen. Nie jest nigdzie uszkodzony na plytce
 13. ECU przy przepustnicy. Używki chodzą po 300/400
×
×
 • Create New...
UP