Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

MENTNY

Forumowicz
 • Content Count

  354
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About MENTNY

 • Rank
  Średnio obeznany

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe pola

 • Województwo
  lubelskie
 • Auto
  VECTRA C 1.9 CDTI 110KW 150 KM HATCHBACK

Recent Profile Visitors

1148 profile views
 1. Jaki rezystor potrzebuje do org diody pomarańczowej licznika z opla bo nie mam pojęcia jakie ona ma tam parametry może ktoś wie.
 2. Jest może jakiś temat może ktoś próbował jak obczaić gdzie jaki rezystor dolutować. Może ktoś mi policzyć jakie rezystory mam dołożyć do diód w tych miejscach a gdyż nie znam się na tym jak to policzyć dziękuje . A może chociaż hak i park tronik byście pomogli.
 3. Tak właśnie jak mówisz ale po co to było lutowane dziwne . Druga sprawa są braki diod na przykład park tronik albo hak jeżeli je dolutuje to będą działać czy jeszcze coś trzeba zarobić .
 4. Witam panowie wziąłem się za licznik po rozbiorce dostrzegłem że ktoś wymieniał diody prze de mną w zaznaczonych miejscach wszystkie są zielone czy są to odpowiednie kolory do tych miejsc.
 5. Nie wyszło za dobre zdjęcie ale tak różnią się kolorem przycisk auto 6000k obieg samochodzik 6500k tył szyba 11000k przód szyba20000k . Na próbę wlutowałem wszystkie rodzaje zastanawiam się które wybrać A jeśli chodzi o oryginalne diody jakie one są bo chodzi o licznik by nie wybrać za mocnych bo będą razić czy się mylę.
 6. Mam pytanie czy każdy rodzaj tych diod nadają się do montażu by nie uszkodzić elementu muszą być jakieś spełnione parametry mocy czy nie . LED SMD 3528 PLCC-4 40mA BIAŁA CHŁODNA 6000K LED SMD 3528 PLCC-2 20mA BIAŁA ZIMNA 6500K LED SMD 3528 PLCC-2 BIAŁA BARDZO ZIMNA 11000K LED SMD 3528 20mA BIAŁA ULTRA ZIMNA 20000K Nie wiem jakie były oryginalne.
 7. Chyba jednak dodam diodę tylko zastanawia mnie czy za łan cza się ogrzewanie szyby od pierwszej sekundy wypalania.
 8. Ja nigdy aż tyle nie miałem bo zawsze prawie jeżdżę nie daleko. A jeśli chodzi o lusterko to pytałem bo nie którzy pisali w poprzednich postach że nie działa pewne jest to lusterko bo nie chciałbym pruć tapicerki na darmo. Właśnie mi się wypalił do16% i rozgrzała się tylko tylna szyba lusterka nie.
 9. No właśnie ja robię raptem co parę dni po 15 km max i raptem wyciągam na tym dpf około 900km kupiłem diesel bo jeżdżę zagranice do pracy co jakiś czas. A jeśli chodzi o te diodę montaż tylko z tylnej szyby czy może w polifcie lusterko też działa grzeje wie ktoś zawsze bliżej .
 10. Ja dziś się wpatrywałem przez 10 km bo mam nasycenie 86% w te malutkie literki i nic się nie za czelo jedno oko na drogę jedno na telefon.
 11. Chciałbym by było większe bardziej widoczne czy regeneracja się zaczęła graficznie najlepiej bym się mógł skupić na drodze a nie co pisze tak jak w tym do insigni wykonane elegancko . I mogłoby być jak w tamtym temperatura spalin bo czujnik chyba jest pod spodem. Nie chce za darmo mogę zapłacić za program .
 12. MENTNY

  Siłownik maski

  Chodziło mi o miejsce montażu gdzie oryginalnie się znajduje.
 13. Szukam trochę po internecie ale nic innego nie mogę znaleźć czy tylko w naszym kraju jest taki program. Nikt inny na świecie niema takich problemów z dpf.
 14. Tak ten działa ale trochę malutkie literki prócz procentu zapełnienia nie ma nic innego w stylu opl dpf monitor lite jest fajniejszy graficznie przejrzysty a może jest jakaś łatka która można dokupić.
×
×
 • Create New...