Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Awatar

Forumowicz
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Dodatkowe pola

 • Województwo
  lubelskie

Recent Profile Visitors

37 profile views
 1. Ech... może źle zrozumiałem... faktycznie nie napisałeś, że rok temu to było. A czy w takim razie w ogóle widziałeś to auto na żywo?
 2. Racja. W sumie to nie wiem jak to wyparzyłeś. Ale chylę czoła 😉 Zastanawia mnie to czemu nie może go sprzedać? Kolega Rafalg napisał, ze rok temu się interesował. Ciekawi mnie bardzo co mu nie odpowiadało poza tym przebiegiem o którym wspomniał...
 3. Dziękuję za odpowiedź. A coś poza tym przebiegiem wzbudziło Twoje podejrzenia? Czy raczej auto kupy się trzyma?
 4. Witam. Czy ktoś z forum może oglądał to auto? https://www.otomoto.pl/oferta/opel-signum-3-0-v6-cdti-super-stan-full-opc-ID6BhOK0.html?
 5. Masz racje. To nie Ty. Zwracam honor. Przepraszam za swoje roztargnienie.
 6. JaGrab3 te opadające tuleje tyczyły się raczej Y30DT a Z30DT no ponoć jest już poprawiony pod tym względem. Choć wspominałeś, że to bajki z netu. Więc jak z tym jest tak naprawdę?
 7. Panowie... Wracając do tematu. Moje zapytanie brzmiało czy ktoś może oglądał egzemplarz który podesłałem w linku. Na chwilę obecną jest krytyka samego motora. Ale jak słusznie kolega Sizon zauważył, nie wszystkie muszą się psuć.
 8. Tak się przyglądam opiniom w necie... Raczej są to zaniedbane egzemplarze. Wynikające min. ze stosowania olejów LL. Serwis też nie jest tani. Wszystko upchane pod maska. Zapewne dlatego to wszystko wygląda jak wygląda. Czyli z diesla to raczej 1.9?
 9. Wszyscy są przeciwni. Ani jednej pozytywnej cechy nie ma ten silnik?
 10. Witam. To jest niby poprawiony silnik. Chętnie posłucham kogoś kto ogarnia ten temat.
×
×
 • Create New...