Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

wujtom

Forumowicz
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by wujtom

 1. Pokrywa obudowy filtra paliwa wymieniona - że tak się wyrażę "po bólu" pali od dotknięcia.
 2. Doszedłem już do przyczyny zapowietrzenia, leciutko , zupełnie niewidoczne pęknięcie dekielka. Możliwa jedynie wymiana.
 3. U mnie po wymianie wkładu filtra jest też problem , ale wczoraj ominąłem filtr na "krótko" rurką chodzi jak wściekła, sam wkład od początku mi się nie podobał , dzisiaj montuję drugi,pamiętając oczywiście o słynnym oringu.
 4. U mnie problem z instalacją elektryczną , bezpiecznik "opalony " na brązowo przy plastiku . Elektryk stwierdził , że to dlatego dmuchawa raz chodziła raz nie , wreszcie bezpiecznik się spalił. Ja przeszukałem wszystko , nie wpadł bym na to ,że raz może być styk na nim raz nie !!!!! Całe życie człowiek się uczy.
 5. To też nic nie dało !!!! Przekaźnik jak wkładam go przy włączonej stacyjce wyraźnie stuka w środku.
 6. Zamieniłem przekaźnik , o tym samym numerze , wyjąłem go z listwy przed akumulatorem. Dmuchawa dalej stoi:leze:teraz idę zrobić to samo z tym obok.
 7. Ravcio1985 , można go podmienić z którymś z naszego auta , czy lecieć do sklepu ?
 8. Mix02 mam dokładnie taki sam problem , z tym że mój wentylator po podłączeniu "na krótko" chodzi jak wściekły !!!! Może wiecie jak sprawdzić przekaźnik albo przekaźniki odpowiedzialne za dmuchawę w klimatroniku ? Pozdrawiam z mojej "lodówki"
 9. Mam i ja !!!!!! Lekki stres przy wycinaniu podsufitki . Hi Hi Dzięki za poradę , jest naprawdę dobra.
 10. Jak zrobić to żeby można było pisać na PW ?

  Już pytanie nie aktualne :P

 11. Myślisz , że możesz wszystko !!! Spróbuj trzasnąć drzwiami obrotowymi

 12. Jak zrobić to żeby można było pisać na PW ?

 13. Czesc Tomku jak mozesz podaj mi numer komórki to do ciebie zadzwonie to sie umówimy:)

 14. zrób coś bym można było do Ciebie pisać wiadomości na PW

 15. Witam

  pisałeś coś o climatroniku jestes zainteresowany panelem lub konsolą?

 16. Prosty organizm - jem ,pije i Ĺźyje !!!!

 17. To jest Climatronic więc skala prędkości jest do 9 i na tym biegu również nie działa !!! I co dalej ?
 18. A w moim przypadku jest tak: Wentylator wyjęty , szczotki ok 15 mm długości , przy tej okazji, cały tor szczotek oczyszczony !!! Podłączony na krótko ,dosłownie "wścieklizna" Bezpieczniki ok. Regulator prędkości działa. Rezystor wymieniony na regenerowany !!! ( w tamtym roku ) I teraz tak ,raz działa raz nie . jak już zacznie działać, działa na wszystkich biegach !!!! Magik stwierdza że gdzieś gubi masę.
 19. Proponuję cofnąć się do pierwszego posta !!!!
 20. U mnie przetarty jeden z wężyków podciśnienia !!!! Utrata mocy ( o psycho nie wspomnę) Żywiec -Warszawa mój nowy rekord 8 godzin !!!!!
 21. Wczoraj otrzymałem przesyłką od Firmy Stachowiak komplet tarcz i klocków za wszystko łącznie z przesyłką 318 pln. Najważniejsze jest to , że jest z kim pogadać , a jak człowiek jest laikiem to coś doradzą , ale najważniejsze jest to że nie wpychają na siłę najdroższej opcji. pozdrawiam wujektomek ps. adres internetowy znalazłem na forum :D
 22. Mam dla Was ciekawy link , lekarstwo na ten problem. Cena może odstraszać ale muszę dodać że istnieje możliwość odkupienia waszego starego zepsutego rezystora, wtedy cena zmniejsza się . Po nad to firma daje roczną gwarancję polecam. :Phttp://www.allegro.pl/item265036431_regulator_opornik_dmuchawy_vectra_b_klimatronik_gw.html www.allegro.pl/item265036431_regulator_opornik_dmuchawy_vectra_b_klimatronik_gw.html
 23. 2.0 DTH 1998. 190 tyś bezproblemowo pozdrawiam
×
×
 • Create New...