Jump to content

W dniu dzisiejszym został odblokowany i oddany z powrotem do użytku garaż dla klubowiczów VKP

Znajdziecie go w menu pod nazwą Garaż lub pod linkiem:

https://forum.vectraklub.pl/garage/

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

lbnnn

Forumowicz
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About lbnnn

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  lubelskie
 • Auto
  SIGNUM 1.9 CDTI

Recent Profile Visitors

135 profile views
 1. Witam, od zakupu mojej vectry Z19Dth minęło poltora i25 tys. Km . Prawie od początku zakupu co jakiś czas do kabiny dolatywal smrod spalin. Samemu zobaczylem że za chłodnica okopcone są rury na czarno. Nie ruszalem tego bo musiałem porobić inne rzeczy aż do teraz. Mechanik zdiagnozowal przedmuchy w turbinie - no i oczywiście regeneracja itd. Przed oddaniem do mechanika byłem na komputerze z powodu błędów wysakujacych. Wyszło ze wychodzi błąd dlatego że mam zregenerowany kolektor ssacy( wstawione stalowe klapy) no i świece żarowe do wymiany które wymieniłem. Pytanie czy na kompie Nie wyszła by jakąkolwiek nieszczelność na tej turbinie ? I czy to może być powód spalin w kabinie ?
 2. Niestety nie działa . Jakieś inne pomysły?
 3. Wygląda to tak jak na zdjęciu. Na zgaszonym zapłonie pokazuje wszystkie parametry. https://imageshack.us/i/p5jQY9Ilj
 4. Siema. Mam problem ze wskazaniami bc na włączonym zapłonie. Posiadam signuma przed liftem z radiem ncdc2013.Kiedy nie wloze kluczyka do stacyjjki pokazują się wszystkie wskazania. Po włączeni zaplonu brak jest wskazań na bc oprocz 3 dolnych wierszach czyli bodajze chwilowe spalanie, predkosc średnia. Czy jest to usterka do naprawy?
 5. Zap pomocą szmatki uzywales oba środki gliptona? Postepowales zgodnie z instrukcją naopakowaaniach? Kupiłem te dwa środki i wolę się upewnić przed użyciem.
 6. Ten środek saphira stosujesz w przypadku gdy skóra Nie ma już swojego koloru? Bo te dwa środki gliptona do wyczyszzczenia i konserwacji skóry która nie jest jeszcze aż tak zajechana.??
 7. Witam, posiadam Signum z 2004, i mam w nim półskóre po rozkodowaniu VINu jest to : W6T TAPICERKA - TKANINA CLOTH, SPORT, VAR 3, zdjecie: https://imageshack.com/i/p3IkIVgRj i pytanie czym czyścicie i konserwujecie skórzane elementy na fotelach i boczki? Z tego co czytałem jest to eko skóra. Planuje zakupic : Zymöl Leather Cleaner 236ml i Zymöl Leather Conditioner 236ml . Czy ten srodek będzie odpowiedni??
×
×
 • Create New...