Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

bajtek

Forumowicz
 • Posts

  2600
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

bajtek last won the day on November 18 2017

bajtek had the most liked content!

About bajtek

 • Birthday 03/04/1985

Kontakt

 • GG
  3431272
 • Skype
  bajtek-1

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe pola

 • Województwo
  kujawsko-pomorskie
 • Auto
  Volvo S40 D5

Recent Profile Visitors

4084 profile views

bajtek's Achievements

Specjalista

Specjalista (5/7)

14

Reputation

 1. 28 downloads

  Witam kolegów. Tunel już od września wymieniony na wersje z podłokietnikiem i śmigam sobie jak w wersji Cosmo Może opiszę pokrótce jak szybko można dokonać takiej podmiany: 1. Najpierw trzeba zdemontować cup-holdery pociągając je mocno do góry (mocowane na zaczepy) oraz tylną popielniczkę. 2. Następnie odkręcić 3 śruby typu torx: dwie pod popielniczką i jedną pod cup-holderem. 3. Po odkręceniu śrub cały tunel należy mocno pociągnąć do góry, aby wyskoczył z zatrzasków. 4. Potem tylko starannie ominąć dźwignię od hamulca ręcznego i gotowe! 5. Montaż w sposób odwrotny + dodatkowo przykręcenie 4 śrub na tyle podłokietnika. Cała operacja trwa ok. 15 min. Poniżej fotki z całej operacji.
 2. bajtek

  jakie tanie cb

  Czy w radiu President Tommy ASC po włączeniu ustawia się automatycznie kanał 19, czy trzeba za każdym razem przełączać?
 3. Zadaj to pytanie w odpowiednim dla Twojego modelu dziale - szybciej otrzymasz odpowiedź.
 4. Tak z ciekawości - jakim momentem dysponuje furmanka po tym chipie?
 5. Pamiętaj, aby dolać płyn tego samego koloru, co już zalany.
 6. To nie jest normalne. Po przejechaniu 4-5 km temperatura powinna już wzrastać i zbliżać się do 90oC. Moim zdaniem termostat lub czujnik jest do wymiany. Nie jest to wysoki koszt, więc jeszcze przed zimą bym to wymienił.
 7. Jeśli trzyma i nie przekracza 90o to nie wymieniałbym tego termostatu.
 8. I co panowie, rok minął, a nowego silnika diesla z napędem 4x4 jak nie było, tak nie ma...
 9. Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy, W imieniu własnym oraz Oddziału Kujawsko-Pomorskiego mam zaszczyt złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, mokrego śmigusa dyngusa oraz odpoczynku w rodzinnym gronie!
 10. Przy "ręcznym zrzucaniu" biegów i tym samym hamowaniu skrzynią zauważyłem pewną tendencję, mianowicie wrzucając 2 zawsze odczuwalne jest delikatne szarpnięcie auta. Przy zrzucaniu z pozostałych biegów nie ma tego. Testując to auto w trasie leciałem kolejno: 6 ->5 @ 100km/h, 5 ->4 @ 80 km/h, 4 ->3 @ 60 km/h, 3 ->2 @ 30-40 km/h - delikatne szarpnięcie 2 ->hamulec i <P>.
 11. Kolego, ja mam na sprzedaż nowy moduł CIM. Jeśli byłbyś zainteresowany to zapraszam na PW. A tu masz więcej informacji: http://forum.vectraklub.pl/index.php/topic/106398-modul-cim-opel-signum-vectra-c/
 12. Pusty post! Podaj argumenty lub fakty. Skąd Ci to wiadomo (miałeś do czynienia z ASB?) i na jakie elementy skrzyni ma wpływ? Kolego, my tu piszemy o eco-drivingu w mieście, przy prędkościach rzędu 50-60 km/h, a nie 120-240! Przy 120 km/h to raczej już trzeba by 6 wrzucić a nie zastanawiać się nad 5-tką.
 13. Wszystkiego najlepszego z okazji 25 urodzin i drugie ćwierć wieku w oddziale

×
×
 • Create New...
UP