Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

tomascor

Klubowicz
 • Content Count

  1230
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

tomascor last won the day on February 28

tomascor had the most liked content!

Community Reputation

72 Excellent

About tomascor

 • Rank
  Specjalista początkujacy
 • Birthday 01/29/1981

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Reda
 • Zainteresowania
  Ooooppppeeeellll:), elektronika,wentylacja, klimatyzacja

Dodatkowe pola

 • Województwo
  pomorskie
 • Nr klubowy
  1218
 • Auto
  Signum 2.0T była Vectra '03 2.2 16V Z22SE

Recent Profile Visitors

1674 profile views
 1. Nie zadziała, w Operze tor fonii jest robiony cyfrowo nie analogowo jak cd70 czy dvd90 i inne wyłączając opera 40. Sprzedawcy są nie świadomi albo specjalnie grają, kup a potem bujaj się.
 2. Dokładnie jak kolega @Cretux napisał, Opel poleciał po bandzie, z kim nie rozmawiam to właśnie 3.2 jest dobrym kompromisem między mocą a utrzymaniem. I jest jednostką która bardzo długo była w gamie Opla. Mimo że mam neta drugi raz nie wiem czy kupił bym ten silnik. Z drogiej strony zawsze do budy poliftowe można z32se wstawić . Kurna niezły oftop tu powstał.
 3. Adam przeszło mi jeszcze przez głowę, skrzynia od 2.8, Ty chyba masz takową, jak się na niej jeździ?? i czy dużo zachodu z montażem??
 4. Astry H 2.0T czy to wersja 170KM czy 200KM... Kochają olej, niemal w takim stopniu jak z22se . Jak taka astra z tym silnikiem idzie do Żyda to niemal pewne że uszczelniacze i pierścienie albo zaczynają się kończyć albo już się skończyły. To taka najdroższa usterka o jakiej wiem Dawid... Diable ty jeden stołki miałeś mi opylić haha.
 5. Dokładnie pewnie jedno z dwóch . I ktoś słabo logotyp silnika nakleił na klapie, może po malowaniu.
 6. I było by połączenie przyjemne z pożytecznym . Dynamiczna jednostka ,paląca to co 1.8 i mniej problematyczna mimo że turbo . A co do wyposażenia z reguły znacznie lepsze . Patrząc po historii posiadanych aut ... Naprawdę szukaj czegoś godniej wyposażonego .
 7. Kolego @Audion77 nie gniewaj się na to co napisze , do tych aut trzeba mieć serducho . I fakt że się poddajesz po dwóch sztukach nie wróży zbyt dobrze . Vectry trzeba umieć lubić ,nienawidzić i czasem kochać . A wracając do aut , ta biała hmmm co z tego że ma mało nalotu , nie wiem czym do tej pory jeździłeś ale taki pusty w środku szybko uwiera , to czy tamto przydało by się ... Ale Twoja decyzja
 8. Kolego @Audion77 nie gniewaj się na to co napisze , do tych aut trzeba mieć serducho . I fakt że się poddajesz po dwóch sztukach nie wróży zbyt dobrze . Vectry trzeba umieć lubić ,nienawidzić i czasem kochać . A wracając do aut , ta biała hmmm co z tego że ma mało nalotu , nie wiem czym do tej pory jeździłeś ale taki pusty w środku szybko uwiera , to czy tamto przydało by się ... Ale Twoja decyzja
 9. Takiego "pakietu" to jeszcze nie widziałem
 10. Regeneracja na 18T minimum aby było 3 z przodu , i wtedy musowo wtryski bo nie będzie jeździło jak należy ... IC i tak dalej . W Wrcs za 19T wołają 1900zl 16T 1300zl mowa o hybrydzie z 14T .
 11. A geo trzeba ustawiać po montażu ?? Czy coś trzeba było rozpierać żeby założyć ??
 12. Dziękuję uprzejmie za info ,tyle że to cudo ma inną taśmę w 2008 jest szersza .
 13. Cześć wszystkim , ostatnio zauważyłem że lata mi kierownica , a dokładniej np przejeżdżam po jakiejś polnej drodze a ona drga góra dół prawo lewo jak by kolumna była luźna ,objaw jest znacznieniejszy gdy jest wsunięta na maxa w stronę deski . Natomiast gdy sobie ją wysune to lata jak opentana . Potrafi i po mieście tak latać jak wpadnę w jakąś nierówność . Może jakieś pomysły ??
 14. Listwy są mankamentem ,przeważnie pod nimi zaczyna się proces korozji . Potwierdzam słowa @Monte_Christo 1.8 do spokojnej jazdy zwłaszcza w budzie kombi . Co do pojemności bagażnika w Signum ... Przecież signum jako jedyny ma przesuwane fotele co powoduje że bagażnik "rosnie" do prawie 500l Dwa idealnie płaska podłoga przy złożonych fotelach tyl . Na koniec co do spalania 2.0T nie jest pijakiem w moim przypadku 11-12L ale LPG średnie z 8tys km mam 9.6 L plus 1.5 na LPG . Oczywiście jeśli robi się po 5km i gasi to będzie palił więcej . Wracając do tematu , przez ekran telefonu czy komputera wiele nie da się powiedzieć .
×
×
 • Create New...