Jump to content

W dniu dzisiejszym został odblokowany i oddany z powrotem do użytku garaż dla klubowiczów VKP

Znajdziecie go w menu pod nazwą Garaż lub pod linkiem:

https://forum.vectraklub.pl/garage/

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

just because

Forumowicz
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

just because last won the day on September 9 2016

just because had the most liked content!

Community Reputation

13 Neutral

About just because

 • Rank
  Średnio obeznany

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe pola

 • Województwo
  zachodniopomorskie
 • Auto
  VC 1.9 DTH 2007 r.

Recent Profile Visitors

194 profile views
 1. Nie kolego, przy wypalaniu ta dioda się nie zapala. Wiem, że już otrzymałeś odpowiedź ale czułem się w obowiązku
 2. A "eksperci" na bank stwierdzą, że wszystko jest ok. i 2000 zł jest... A może udać się do Rzecznika Praw Konsumenckich? Pewnie wypunktowałby albo i nie niektóre zapisy gwarancyjne i wtedy jest jasna i solidna podstawa do ubiegania się o swoje.
 3. To pojechałeś Ale według tego co widzę to Twoja opinia nie jest oznaczona jako wiarygodna
 4. I prawidłowo kolego. Rób tak, żebyś to Ty był zadowolony. W razie czego zawsze przecież można jeszcze coś zmienić, dodać, zmodyfikować.
 5. Wyjąłeś mi to z klawiatury a już edytowałem swój post
 6. Oczywiście, że może i pewnie irytuje bo wychodzi, że tematu nie przeczytałeś lub zrobiłeś to po łebkach i oczekujesz, że ktoś zrobi to za Ciebie. W tym i innych tematach stoi, że jeśli samochód z 2008 i z oprogramowaniem z 07.2008 to spolszczenia ni ma. Przykro mi.
 7. Pod plastikami nad progami masz kanał technologiczny na kable. Ja tamtędy puściłem.
 8. No ja na schematach widziałem przekaźniki w REC ale pomyślałem, że nie czuję się jeszcze na tyle, żeby grzebać przy nim
 9. Widzisz ja też czekałem czy Prymel da znać ale czas mijał i jakoś nic nie pisał Więc wziąłem to po największej łatwiźnie, czyli bez szukania po REC-ach i innych tylko podpiąłem kontrolkę bezpośrednio do kabli ogrzewania szyby tylnej. Zdjąłem tapicerkę klapy bagażnika i po lewej stronie znajduje się kostka od której w lewo i prawo idzie po jednym kablu do szyby. Wpiąłem się przed tą kostkę (kable czarny i brązowy) i kable puściłem kanałami technologicznymi do przodu samochodu do diody. Dioda koloru niebieskiego w licznik, po chamsku obok diody świec żarowych i gotowe. Miałem już jedno wypalanie i działa.
 10. No niestety. Ostatnia mapa to 14/15. "Podobno" mapy BMW są lepsze. Pisze, że "podobno", bo sam mam te mapy i jakiś specjalnych cudów w porównaniu do oplowskiej nie uświadczyłem Więcej informacji znajdziesz w temacie o mapach do CD70. Ale faktycznie tak jak Val radzi - warto rozważyć sprzedaż cd70 i kupno DVD 90 Poczytaj sobie temat o samochodzie kolegi FOTONA (FOTON). Miał kiedyś takie lub podobne radio. Z tego co czytałem to jakość dźwięku była taka sobie a odtwarzaniu towarzyszyły jakieś szumy co podobno potwierdzają też inni użytkownicy tego sprzętu.
 11. A to nie byłeś już zdecydowany? Wracasz po roku i chcesz wałkować temat od początku ?
 12. No to są na 2015/2016 czy nie ma bo jeśli wierzyć temu co napisałeś sam to: Mnie się wydawało, że zarówno oplowska jak i BMW pasująca do CD to 14/15. Ale... Kłócił sie nie będę
 13. Ale są przecież mapy BMW na jednej płycie pasujące do CD70. Fakt że nie są najnowsze.
 14. YYY, nie wiem o czym piszesz dokładnie. Jeśli chodzi o zdejmowanie wskazówki, to kręcąc ją i wyciągając jednocześnie zejdzie Ci po przekręceniu już w pozycji że tak powiem na godzinę 6. Co do zakładania to chyba jasno napisałem. Zakładasz np. żeby wskazywała trochę ponad 0 i następnie przekręcasz ją do pozycji 0. Wydaje mi sie, że w ten sposób da się to zrobić w miarę precyzyjnie niż od razu starać się za pierwszym razem trafić w 0. Tu masz nieoceniony poradnik zmiany podświetlenia autorstwa JakraS. Jest również o demontażu licznika i rozkładaniu krok po kroku, z tym, że JarekS zdejmował wskazówki za pomocą wspomnianego widelca Wskazówki zamontowane są "na wcisk", może ta informacja będzie przydatna.
 15. Przy montażu zakładasz/ wciskasz nieco powyżej np. tak aby wskazówka wskazywała prędkość 20 km/h i po prostu dokręcasz ją tak aby ponownie wskazała 0. Cała filozofia.
×
×
 • Create New...