Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

SenS

Forumowicz
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by SenS

 1. Miałem podobnie, wstaje rano i brak wspomagania. U mnie była to ewidentnie maglownica, cały płyn wyleciał, plus widoczne wycieki przy drążkach kierowniczych.
 2. Witam, pozwolę sobie podpiąć się do tematu, chyba mam podobny problem. Od jakiegoś czasu zauważyłem że panel nadmuchu w ogóle się nie załącza, od czasu do czasu jakby coś załapało, trochę pomrugają diody i trochę podmucha. Większość czasu jednak nic się nie dzieje. Pokrętła nie reagują, na wyświetlaczu nie widać temperatury, oraz stopnia dmuchawy. wyciągnąłem sterownik, i teraz pytanie które to luty? Czy coś jeszcze zrobić? przedmuchać? przeczyścić WD lub kontaktem? Jeżeli nie podziała to 200zł nie moje.
 3. Witam, pozwolę sobie podpiąć się do tematu, chyba mam podobny problem. Od jakiegoś czasu zauważyłem że panel nadmuchu w ogóle się nie załącza, od czasu do czasu jakby coś załapało, trochę pomrugają diody i trochę podmucha. Większość czasu jednak nic się nie dzieje. Pokrętła nie reagują, na wyświetlaczu nie widać temperatury, oraz stopnia dmuchawy. wyciągnąłem sterownik, i teraz pytanie które to luty? Czy coś jeszcze zrobić? przedmuchać? przeczyścić WD lub kontaktem? Jeżeli nie podziała to 200zł nie moje.
 4. Dla niektórych jest różnica dać za opony 1000zł zamiast 1900zł. Być może ktoś też już miał taki dylemat i podjął właściwą decyzję. W takim razie jaka jest ta różnica?
 5. Witam, czy zamiast rozmiaru 215/55/16 mogę założyć 205/55/16? Różnica w cenie znaczna. Czy będzie to miało jakiś znaczący wpływ na jazdę? Samochód Vectra C 1.9 cdti 120km
 6. Witam, ja również planuję wymienić ten laser, większość płyt się zacina, jedynie orginały czasami chodzą bez zarzutów. Moje zdolności manualne są na poziomie 0, jednak chcę spróbować się z tym jakoś uporać. Mam tylko dwa pytania: 1.Czy po wyciągnięciu i odłączeniu radio nie zablokuje mi się? i będę musiał wpisywać jakiś kod czy coś podobnego? 2.Czym rożnią się lasery se strony kazpol, z mechanizmem i bez? Z góry dziekuję za odpowiedź.
×
×
 • Create New...