Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

makuCDTI

Forumowicz
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About makuCDTI

 • Rank
  Nowy

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Starachowice

Dodatkowe pola

 • Województwo
  świętokrzyskie
 • Auto
  Vectra C CDTI 150KM+

Recent Profile Visitors

822 profile views
 1. http://allegro.pl/elektromagnetyczne-czujniki-cofania-parkowania-fv-i6831758723.html Takie coś jeździ ze mną już kilka m-cy,podłączenie banalne,działa tak jak powinno,czasem troche nadgorliwie,ale generalnie spełnia swoje zadanie,widzi krawężnik,słupki itp.Dla mnie największy plus jest taki,że tego w ogóle nie widać,,,a działa...
 2. tak z ciekawości,dlaczego nie chcesz 235/35?
 3. w oryginale one chyba wychodziły w astrze H lub Zafirze B,jakiejś specjalnej nazwy nie mają,podobnie jak większość felg oplowskich.
 4. Wykres bardzo podobny do mojej serii
 5. auto bez DPF i EGR jak zauważyłeś seria dość łagodna,po programie pojawiły się "schody" tuner zaproponował czyszczenie T generalnie auto jeździ dobrze.
 6. Poprosze o zamknięcie-napisałem w bardziej odpowiednim dziale.
 7. "dołki" zarówno na wykresie mocy jak i momentu co mogą oznaczać? N75? geometria zmulona?
 8. "dołki" zarówno na wykresie mocy jak i momentu co mogą oznaczać? N75? geometria zmulona?
 9. podepne się pod post z pytaniem które już tutaj padło,czy jazda z odpiętą wtyczką z EGR na dłuższą mete, grozi jakimś spektakularnym jebut?
 10. Ktoś z Was ma może "problem" ze wskaźnikiem paliwa? po zatankowaniu dużej ilości paliwa ,wskazówka podnosi sie baaardzo powoli... po wypięciu CSM opisana sytuacja nie wystepuje...
 11. Tylko gdzie znaleźć i jak rozpoznać takiego "dobrego" i "kompetentnego " sprzedawce? Jeżeli kupujesz produkty firmy Eibach(nie oszukujmy się,to światowa czołówka jeśli chodzi o zawieszenie) to nawet do głowy Ci nie przychodzi,że coś może być nie tak,to nie jest firma która robi sprężyny gdzieś przy okazji w jakiejś szopie pod Radomiem. Korzystałem z produktów Eibach w poprzednich autach i zawsze wszystko było tak jak pisał producent,w Vectrze jest całkiem co innego,nie skreślam kompletnie firmy Eibach,ale jeżeli będę kupował ich produkty do innego auta,to napewno długo się nad tym za
 12. Tu nie chodzi o to żeby przeczytać połowę Internetu przed zakupem sprężyn,amortyzatorów czy jakichkolwiek innych elementów, tak poważna firma jak Eibach nie powinna popełniać takich błędów. Z moich obserwacji wynika, że problem w największym stopniu dotyka poliftowego 1.9cdti, zwróć uwagę, że poliftowe benzyny na eibachach wyglądają dużo lepiej niż diesel.
 13. Głupoty piszesz Problem leży po stronie firmy Eibach,która nie widzi różnicy miedzy przed i po liftem,dla nich vectra C to vectra c.
×
×
 • Create New...
UP