Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/15/19 in all areas

 1. Jasne ze nie warto skoro zamiennik kosztuje 50zl. Z tym ze kolega chce to zrobic budzetowo.Jak by zlapal wszystkie te polaczenia na srubke to by dzialalo.Jest jednak jedna trudnosc ze trzeba zastosowac srubki z bardzo plaskim lbem bo beda tarly o podszybie.
  1 point
 2. Czyli podświetlenie działa możliwe że nie dostaje informacji z CAN a winna jest wtyczka, czasem lutowanie wejścia pomaga.
  1 point
 3. Dużo kobit się zmieści
  1 point
 4. 1 point
 5. Cześć, miałem ten sam problem. Najpierw myślałem o zmianie żarówek h7 na chińskie ledy, potem na hid. Ale koniec końców w świeta było trochę czasu, wyjąłem lampy i bez żadnego rozjkejania, przez otwór po żarówce (mały jak diabli). Za pomocą szmatki zmoczonej w wodzie z octem, nawinietej na drut, który zagiołem w haczyk obrotowym ruchem wymyłem soczewki od środka. Wyglądały tak jakby sypnać na nie sychy gips teraz jeżdżę i nie mogę się nacieszyć jakie mam mocne światła. Polecam ten zabieg, jako najtańszy z możliwych.
  1 point
 6. Tylko że nie mam pojęcia gdzie w Toruniu jest ktoś godny polecenia. A z tym interfejsem to tak w miarę łatwo ogarnąć to nie będąc komputerowym specem? Jakiś program komputerowy jest potrzebny do tego? Możesz jakiegoś konkretnego fejsa polecić w razie czego? Na Allegro ceny różne są. Mają związek z jakością urządzenia?
  1 point


×
×
 • Create New...
UP