Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

  • Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 2018.04.22 we wszystkich miejscach

  1. 1 punkt
    Znaczy sie, ze pompa sama zasysa paliwo z baku 1) bo ten system nie ma pompy wstepnej elektrycznej i to co ma w nadmiarze wywala przez 2) . Do obu tych przylaczy masz plastikowe weze albo gumowe na przyklad bo cisnienie jest tam nie duze. Dopiero sama pompa w srodku ma druga czesc, sekcje wysokiego cisnienia ktora dopiero zasila listwe CR przylaczem 3). Czyli normalnie w czasie pracy 1) podaje do pompy paliwo, pompa robi cisnienie i rzuca na listwe CR wyjsciem 3) to czego pompa sama nie przerobi na wysokie cisnienie zawor przelewowy rzuca na wyjscie 2) Wszystko do tej pory jasne ?? łatwiej nie potrafie. Teraz musisz sprawdzic czy wogole sekcja wysokiego cisnienia cos tloczy. skoro nie masz na rurkach z wtryskow nic, znaczy ze nie chyba jednak nie.
  2. 1 punkt
    ceramiczne klocki do nacinanych/nawiercanych tarcz.... info ze strony ATE Użycie,ewentualnie kombinacja nacinanych/nawiercanych tarcz hamulcowych i Ceramicznych klocków hamulcowych ATE jest technicznie możliwa. Skuteczność hamowania przy takim "sparowaniu"pozostaje tak samo wysoka, jak przy ATE Oryginal lub klocków hamulcowych OE. Współdziałanie obu tych składników,części może jednakże prowadzić do zwiększenia hałasu podczas procesu hamowania. Ceramiczne klocki hamulcowe ATE zostały opracowane do hamowania komfortowego. Stanowczo polecamy łączenie Ceramicznych klocków hamulcowych ATE tylko do "normalnych to znaczy gładkich tarcz hamulcowych
×